Чугуївська районна державна адміністрація
Офіційний сайт
Харківська обл.
м. Чугуїв,
вул. Старонікольська, 29, тел.40-901
rda@chuguevrda.gov.ua
chuhuivska@rda.kh.gov.ua

Консультує НАДС

Оголошення

Працює Громадська приймальня з надання безоплатної первинної правової допомоги

докладніше >>

Введено стільникові номери телефонів управління соціального захисту населення РДА

докладніше >>

Для екстреного реагування в Чугуївській районній державній адміністрації діють «гарячі лінії»:

докладніше >>

Учасникам АТО

Архів новин

Липень 2020
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Н
29 30 1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31 1 2

Галерея

Повідомлення про корупцію

Повідомити про насилля

Зустріч відбулася у формі відкритого діалогу. Сергій Лободенко підкреслив, що мета його візиту – почути проблеми громади з перших вуст, консолідувати зусилля сільської ради та районної влади, а там, де треба, і звернутися до обласних служб для їх вирішення.

 

Мешканців громади турбували вкрай важливі питання ремонту доріг загального користування місцевого значення та комунальних, відсутність медичної сестри в місцевому ФАПі, погана якість інтернет-покриття, яка далась взнаки під час організації дистанційного навчання.

Також турбують людей і такі типові для всіх рад району питання, як сплата за доставку природного газу, своєчасність доставки квитанцій за спожитий природний газ, якість блакитного палива, обрізання дерев біля ліній електропередач, зміни графіка роботи відділення Укрпошти.

Серед мешканців є і незадоволені перспективою приєднання Великобабчанської сільської ради до Чугуївської об’єднаної територіальної громади.

Значне занепокоєння у активу громади викликає санітарний стан населених пунктів через відсутність організованого вивезення сміття.

Присутні на зустрічі фахівці райдержадміністрації та районних служб, сільський голова надали відповіді на поставлені запитання. Голова райдержадміністрації доручив взяти під супровід вирішення порушених питань та надавати інформаційну підтримку.

Крім того, Сергій Лободенко відвідав Великобабчанський навчально-виховний комплекс, де ознайомився з ходом робіт щодо підготовки закладу до нового навчального року, та багатодітну сім’ю Кураксіних у селі Зарожному, яка перебуває під соціальним супроводом районних служб.