Чугуївська районна державна адміністрація
Офіційний сайт
Харківська обл.
м. Чугуїв,
вул. Старонікольська, 29, тел.40-901
rda@chuguevrda.gov.ua
chuhuivska@rda.kh.gov.ua

Консультує НАДС

Оголошення

Працює Громадська приймальня з надання безоплатної первинної правової допомоги

докладніше >>

Введено стільникові номери телефонів управління соціального захисту населення РДА

докладніше >>

Для екстреного реагування в Чугуївській районній державній адміністрації діють «гарячі лінії»:

докладніше >>

Учасникам АТО

Архів новин

Серпень 2020
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Н
27 28 29 30 31 1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31 1 2 3 4 5 6

Галерея

Повідомлення про корупцію

Повідомити про насилля

Колектив слідчого відділу Чугуївського відділу поліції ГУНП у Харківській області з професійним святом тепло привітав голова райдержадміністрації Сергій Лободенко.

 

«Слідчий розпочинає кожну чергову справу з відповідного впровадження, надалі здійснює необхідні фахові процедури – визначає експертні дії, проводить допити, опити свідків, всебічно аналізує ситуацію, аби об’єктивно розслідувати правопорушення чи злочин. Саме від слідчого багато в чому залежать людські долі, тож ви повинні бути не лише професіоналами, але й психологами, аналітиками, стратегами. Головне, аби пріоритетом вашої надзвичайно копіткої та відповідальної діяльності залишалися передусім неупередженість та верховенство права і законності», – наголосив Сергій Лободенко та побажав винуватцям свята всіляких гараздів.

Офіцерів, які найбільш відзначилися по службі, в урочистій обстановці нагородили Почесними грамотами.

«У процесі реформування правоохоронних органів до нашого слідчого відділу віднедавна приєднано відділ дізнання, тож коло можливостей і відповідальності розширено, – коментує діяльність очолюваного підрозділу заступник начальника Чугуївського відділу поліції підполковник Дмитро Гринчак. – До того ж слідчий відділ значно оновлюється, у нас багато молодих здібних фахівців, якими опікуються більш досвідчені колеги, й такий сплав приносить цілком пристойний результат. Навантаження на кожного слідчого високе – лише з початку нинішнього року у загальному провадженні знаходяться близько чотирьохсот справ, без урахування попередніх. Восьмеро з них – вбивства та замахи на вбивства, переважно, на побутовому ґрунті, розкрито. Розслідуються дев’ятеро фактів незаконного обігу наркотиків, деякі з котрих вже передані до судових інстанцій. Ретельно розглядаємо кожне звернення громадян і намагаємось рішуче протистояти правопорушенням та злочинності».