Чугуївська районна державна адміністрація
Офіційний сайт
Харківська обл.
м. Чугуїв,
вул. Старонікольська, 29, тел.40-901
rda@chuguevrda.gov.ua
chuhuivska@rda.kh.gov.ua

Консультує НАДС

Оголошення

Працює Громадська приймальня з надання безоплатної первинної правової допомоги

докладніше >>

Введено стільникові номери телефонів управління соціального захисту населення РДА

докладніше >>

Для екстреного реагування в Чугуївській районній державній адміністрації діють «гарячі лінії»:

докладніше >>

Учасникам АТО

Галерея

Повідомлення про корупцію

Повідомити про насилля

У липні 2020 року така допомога буде виплачена 27 сім’ям фізичних осіб – підприємців (ФОП), у яких мешкає 35 дітей, на загальну суму 100,849 тис. грн.

 

Постановою Кабінету Міністрів України від 01.06. 2020 № 432 внесено зміни щодо соціальної підтримки сімей з дітьми в частині допомоги дітям підприємцям.

Відтепер допомога на дітей призначається і виплачується ФОП, які зареєструвалися або перейшли на спрощену систему оподаткування і належать до першої та другої груп платників єдиного податку у січні ― березні 2020 року, разом з тими хто сплатив єдиний внесок на загальнообов’язкове державне соціальне страхування за усі місяці 2019 року або протягом усіх місяців 2019 року після державної реєстрації ФОП. Також надано право на таку допомогу особам, які отримують пенсію за віком або є особами з інвалідністю, або досягли віку, встановленого статтею 26 Закону України «Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування», та отримують відповідно до закону пенсію або соціальну допомогу та звільнені від сплати за себе єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування.

Допомога на дітей призначається і виплачується також ФОП, які мають документи, що засвідчують народження дитини, видані компетентними органами іноземної країни і легалізовані в установленому порядку, якщо інше не передбачено міжнародними договорами України.

Допомога на дітей підприємцям, які звернулися за її призначенням у травні-червні 2020 року, призначається та виплачується починаючи з травня 2020 року.

Для громадян, які обиратимуть спосіб подання заяви про призначення допомоги в електронній формі, – посилання на стартову сторінку системи надання послуги з призначення допомоги – https://dopomoga2fop.ioc.gov.ua.