Чугуївська районна державна адміністрація
Офіційний сайт
Харківська обл.
м. Чугуїв,
вул. Старонікольська, 29, тел.40-901
rda@chuguevrda.gov.ua
chuhuivska@rda.kh.gov.ua

Консультує НАДС

Оголошення

Працює Громадська приймальня з надання безоплатної первинної правової допомоги

докладніше >>

Введено стільникові номери телефонів управління соціального захисту населення РДА

докладніше >>

Для екстреного реагування в Чугуївській районній державній адміністрації діють «гарячі лінії»:

докладніше >>

Учасникам АТО

Галерея

Повідомлення про корупцію

Повідомити про насилля

Легалізація зайнятості населення та заробітної плати – один з важливих факторів соціальної стабільності в суспільстві.

 

Відповідно до норм Кодексу законів про працю України працівник не може бути допущений до роботи без укладення трудового договору, оформленого наказом чи розпорядженням власника або уповноваженого ним органу, та повідомлення Державної податкової служби про прийняття працівника на роботу в порядку, встановленому Кабінетом Міністрів України.

Сьогодні в Україні гостро стоїть проблема легалізації трудових відносин та заробітної плати. На жаль, відносини між роботодавцями та найманими працівниками не завжди відповідають нормам законодавства. Часто працівники отримують офіційну зарплату меншу за мінімальну (або на рівні мінімальної), а решту зарплати – у «конверті». Таким чином, роботодавці ухиляються від сплати податку. Не рідкість і випадки, коли працівники взагалі офіційно не оформлені на роботу.

На виконання доручень Прем’єр-міністра України від 17.02.2020 та від 18.02.2020 з метою посилення контролю за дотриманням чинного законодавства про працю проводиться інформаційно-роз’яснювальна робота про недопустимість допуску до роботи працівників без оформлення трудових відносин з суб’єктами господарювання, що провадять діяльність у сферах будівництва, сільського господарства, транспорту та кур’єрської діяльності.

За порушення трудового законодавства юридичні та фізичні особи-підприємці, які використовують найману працю, несуть фінансову відповідальність. 

Отже, роботодавці мають пам’ятати, що використання незадекларованої праці є грубим порушенням трудового законодавства, за яке доведеться нести відповідальність, неоформлені трудові відносини позбавляють працівника мінімальних державних гарантій і роблять його незахищеним.

Роботодавцям необхідно зробити крок назустріч суспільству – легалізувати зайнятість працівників та відмовитись від виплати зарплати «в конвертах». Це дозволить зняти соціальну напругу, а громадянам отримати реальну соціальну підтримку.

Громадяни для реалізації своїх трудових прав та забезпечення оптимального рівня свого майбутнього повинні вимагати від роботодавця легального оформлення трудових відносин через укладання трудового договору.