Чугуївська районна державна адміністрація
Офіційний сайт
Харківська обл.
м. Чугуїв,
вул. Старонікольська, 29, тел.40-901
rda@chuguevrda.gov.ua
chuhuivska@rda.kh.gov.ua

Консультує НАДС

Оголошення

Працює Громадська приймальня з надання безоплатної первинної правової допомоги

докладніше >>

Введено стільникові номери телефонів управління соціального захисту населення РДА

докладніше >>

Для екстреного реагування в Чугуївській районній державній адміністрації діють «гарячі лінії»:

докладніше >>

Учасникам АТО

Архів новин

Серпень 2020
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Н
27 28 29 30 31 1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31 1 2 3 4 5 6

Галерея

Повідомлення про корупцію

Повідомити про насилля

Фахівці Чугуївського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді спільно із представниками Чкаловської селищної ради здійснили виїзд до с. Коробочкине, с. Леб’яже та смт Чкаловське.

 

З метою надання соціальних послуг населенню, запобігання ризику соціального сирітства було відвідано сім’ї, які перебувають на обліку центру як такі, що опинилися у складних життєвих обставинах: багатодітні сім’ї, де батьки ухиляються від виконання батьківських обов’язків, де існує ризик передачі дітей до інтернатних закладів, де діти наразі перебувають у родині патронатного вихователя до подолання батьками складних життєвих обставин.

Загалом було відвідано 13 сімей, з них – три дитячих будинки сімейного типу, які функціонують на території Чкаловської об’єднаної територіальної громади.

Родинам було надано 29 соціальних послуг: консультування, представництва інтересів, соціальної профілактики тощо.

З батьками проведено профілактичну роботу щодо відповідального ставлення до виконання ними батьківських обов’язків, належного догляду за дітьми, необхідності вчасно звертатися з дітьми у разі потреби до сімейного лікаря. Роз’яснено про важливість надання допомоги дітям та підтримки при виборі їх майбутньої професії, розуміння дітьми раціонального користування грошима, організації дозвілля під час літніх канікул.

Соціальні служби району сприяли зверненню батьків до міграційної служби з метою оформлення паспортів дітям, візиту до лікаря-нарколога. Залучено до роботи з сім’ями дільничного офіцера поліції.

З дітьми було проведено профілактичні бесіди про необхідність допомагати батькам по господарству, дотримуватися правил поведінки під час купання у водоймищах, відповідально ставитися до власних вчинків, не допускати вчинення фактів протиправної поведінки.

Робота у напрямку взаємодії з об’єднаною територіальною громадою щодо соціальної підтримки сімей, які потребують сторонньої допомоги, продовжується.