Чугуївська районна державна адміністрація
Офіційний сайт
Харківська обл.
м. Чугуїв,
вул. Старонікольська, 29, тел.40-901
rda@chuguevrda.gov.ua
chuhuivska@rda.kh.gov.ua

Консультує НАДС

Оголошення

Працює Громадська приймальня з надання безоплатної первинної правової допомоги

докладніше >>

Введено стільникові номери телефонів управління соціального захисту населення РДА

докладніше >>

Для екстреного реагування в Чугуївській районній державній адміністрації діють «гарячі лінії»:

докладніше >>

Учасникам АТО

Галерея

Повідомлення про корупцію

Повідомити про насилля

На базі бригади з початку минулого року започатковано програму «Український патріот», у рамках якої діяльність спрямована на знайомство передусім молоді з кращими традиціями українського війська, відданості Батьківщині.

 

Тож на базі бригади постійно проводиться багато заходів, на яких юнаки і дівчата спілкуються з військовослужбовцями, опановують ази професійної армійської майстерності, переймають безцінний досвід гідного захисника Вітчизни.

Близько п’ятдесяти учасників координаційної ради – представники державних органів влади та місцевого самоврядування, громадських, у тому числі ветеранських організацій, волонтери біля скорботного монумента вшанували хвилиною мовчання пам’ять 63-х бійців бригади, які загинули на Донбасі, де чугуївські військовослужбовці регулярно боронять цілісність рубежів рідної держави. Отець Сергій відслужив молебень за упокій їхніх душ, а присутні поклали квіти до підніжжя меморіальних плит.

У культурно-громадському центрі військової частини гості відвідали меморіальну кімнату, де побачили обличчя мужніх героїв, які переважно у розквіті літ віддали життя у війні з агресором на сході України, дізналися багато цікавого про вже небесних справжніх патріотів.

Вразила присутніх також надзвичайно цікава та оригінальна, з безліччю фронтових артефактів, доставлених з місць найгарячіших бойових операцій на Донбасі, кімната бойових традицій бригади.

Відкриваючи виїзне засідання координаційної ради, її керівник – заступник голови ХОДА Тарас Пастух, зокрема, відзначив:

«Коли в 2014 році підступний північний сусід зненацька розпочав війну з Україною, тисячі співвітчизників, у тому числі і я, не розмірковуючи, звернулися до військкоматів з вимогою направити нас добровольцями на передову. Але тоді, повірте, наше військо мало дуже кепський вигляд, проте це аж ніяк не спинило загальнонаціональну потужну патріотичну хвилю. Наразі ситуація з оснащенням української армії докорінно змінилася на краще, й так само важливо підтримувати бойовий дух, готувати гідну молоду зміну надійних захисників Вітчизни. Не менш важливо активно та успішно розбудовувати всі сфери життя держави, пишатися нею. Це наш стратегічний напрямок, і ми робитимемо все залежне не формально, а творчо, креативно».

У ході обговорення визначеної теми пропонувалися різні варіанти дієвого патріотичного виховання, які вирішено узагальнити, ретельно проаналізувати та якомога скоріше втілювати у життя.

«Цілком задоволений проведеним важливим заходом і пишаюся славетною 92-ю ОМБр, що базується в Чугуєві, – відзначив, підбиваючи підсумки виїзного засідання, голова райдержадміністрації Сергій Лободенко. – Разом з заступником голови ХОДА Тарасом Пастухом та командиром бригади, підполковником Павлом Федосенком ретельно розглянули найактуальніші питання стосовно покращання умов служби та побуту військовослужбовців і всіляко сприятимемо їх вирішенню. Впевнений, що завдяки цілеспрямованій співпраці з усіма – гілками влади, армійцями, ветеранськими, іншими громадськими організаціями, волонтерами – й надалі виховуватимемо гідне підростаюче покоління, розвиватимемо та примножуватимемо кращі національні традиції».