Чугуївська районна державна адміністрація
Офіційний сайт
Харківська обл.
м. Чугуїв,
вул. Старонікольська, 29, тел.40-901
rda@chuguevrda.gov.ua
chuhuivska@rda.kh.gov.ua

Консультує НАДС

Оголошення

Працює Громадська приймальня з надання безоплатної первинної правової допомоги

докладніше >>

Введено стільникові номери телефонів управління соціального захисту населення РДА

докладніше >>

Для екстреного реагування в Чугуївській районній державній адміністрації діють «гарячі лінії»:

докладніше >>

Учасникам АТО

Галерея

Повідомлення про корупцію

Повідомити про насилля

Голова райдержадміністрації провів оперативну нараду. Першим у порядку денному було питання про стан захисту прав дітей та роботи з сім’ями у складних життєвих обставинах.

 

Незважаючи на карантин, не припинялися виїзди соціальних служб до населених пунктів району з метою обстеження житлово-побутових умов проживання родин – всього протягом цього періоду відвідано їх понад 50. Чотирьох дітей влаштовано до родини патронатного вихователя, восьмеро отримали статус дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування. Створено дитячий будинок сімейного типу.

Також на нараді було заслухано доповідь про організацію роботи з прийому первинних документів від громадян для призначення соціальної допомоги, житлових субсидій, пільг. Виплата всіх видів допомог проходить своєчасно у повному обсязі. Субсидією на житлово-комунальні послуги сьогодні користується 4,5 тисячі сімей, або 34 %. Проведено перерахунок соціальної допомоги в частині продовження її виплати до 31 липня. У рамках участі Чугуївського району у пілотному проєкті із запровадження програмного комплексу «Соціальна громада» налагоджено тісну взаємодію зі створеними ОТГ. Тепер прийом документів та їх обробка здійснюються на місці.

Приділялася на нараді увага й іншим питанням життєдіяльності району.

У населених пунктах триває підготовка до зими, стан якої на сьогодні – 40 %.

Проаналізовано було динаміку захворюваності на коронавірус: відсутність її зростання дала підстави районній комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій не посилювати карантинні заходи. Головними запобіжними кроками залишаються дотримання маскового режиму, соціальне дистанціювання та застосування засобів дезінфекції.

Серед озвучених на нараді основних питань освітньої галузі – проведення ЗНО та здійснення ремонтних і опоряджувальних робіт у навчальних закладах.

У зоні пильної уваги наразі – жнивна кампанія, яка розпочалася у сільгосппідприємствах району на минулому тижні. Сергій Лободенко відзначив, що збирання зернових – це сьогодні питання номер один, і першочергову увагу слід приділити отриманню оперативної та актуальної інформації про хід жнив, а також організації пожежної безпеки під час роботи у полі.

Поінформували керівники структурних підрозділів райдержадміністрації і про стан справ у бюджетній та культурній сферах, розробку містобудівної документації тощо.

Підсумовуючи нараду, голова райдержадміністрації наголосив на необхідності вирішувати поточні питання максимально швидко та з високим ступенем ефективності.