Чугуївська районна державна адміністрація
Офіційний сайт
Харківська обл.
м. Чугуїв,
вул. Старонікольська, 29, тел.40-901
rda@chuguevrda.gov.ua
chuhuivska@rda.kh.gov.ua

Консультує НАДС

Оголошення

Працює Громадська приймальня з надання безоплатної первинної правової допомоги

докладніше >>

Введено стільникові номери телефонів управління соціального захисту населення РДА

докладніше >>

Для екстреного реагування в Чугуївській районній державній адміністрації діють «гарячі лінії»:

докладніше >>

Учасникам АТО

Галерея

Повідомлення про корупцію

Повідомити про насилля

Фахівцями Чугуївського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, служби у справах дітей райдержадміністрації спільно з представниками Волохово-Ярської сільської ради відвідано багатодітні сім’ї та такі, що опинилися у складних життєвих обставинах.

 

До останньої категорії належать родини, де діти цілодобово перебували у закладах інституційного догляду та виховання і повернулися додому після запровадження карантину; було вчинено домашнє насильство; виховуються діти віком до року; батьки ухиляються від виконання батьківських обов’язків.

З батьками проводилася профілактична робота щодо належного догляду за дітьми, вчасного звернення у разі потреби до сімейних лікарів. Також було роз’яснено про необхідність підтримувати порядок у помешканні, одягати дітей відповідно до сезону. Формувалися навички ведення господарства, планування та витрачання сімейного бюджету.

Всі родини отримали продуктові та гігієнічні набори від обласної організації Товариства Червоного Хреста України за підтримки Німецького Червоного Хреста.