Чугуївська районна державна адміністрація
Офіційний сайт
Харківська обл.
м. Чугуїв,
вул. Старонікольська, 29, тел.40-901
rda@chuguevrda.gov.ua
chuhuivska@rda.kh.gov.ua

Консультує НАДС

Оголошення

Працює Громадська приймальня з надання безоплатної первинної правової допомоги

докладніше >>

Введено стільникові номери телефонів управління соціального захисту населення РДА

докладніше >>

Для екстреного реагування в Чугуївській районній державній адміністрації діють «гарячі лінії»:

докладніше >>

Учасникам АТО

Галерея

Повідомлення про корупцію

Повідомити про насилля

Здійснюються заходи з ремонту об’єктів водопровідно-каналізаційного господарства, теплових мереж, житлового фонду, закладів соціальної сфери.

 

У районі функціонує 16 котелень та топкових (6 газових, 10 – на твердому паливі), підготовлено 11, що складає 68,7%. На інших об’єктах планово проводяться роботи, які буде завершено у вересні.

З 15,9 км теплових мереж виконано роботи на 8,7 км (54,7%). Здійснюється обладнання будинковими приладами обліку. Їх вже встановлено на 29 багатоквартирних будинках з 31 запланованого.

Проводиться планова заміна мереж, насосних та каналізаційних станцій, ремонт та хлорування башт Рожновського. Тут ступінь готовності становитьпонад 60%.

Одним з пріоритетних питань залишається розробка проєктно-кошторисної документації з реконструкції очисних споруд в смт Есхар. Здійснюється робота з оформлення земельної ділянки під ними з внесенням їх в межі населеного пункту. На черзі – отримання екологічного висновку. Зараз тут проводяться роботи з ремонту технологічного обладнання, очищення контактних камер, мулових майданчиків, первинних відстійників та відновлення роботи біоставків.

До зими належить підготувати 176 багатоквартирних житлових будинків. На сьогодні виконано роботи на 70, що становить 40%.

Ведеться підготовка спеціалізованої техніки та заготівля протиожеледних матеріалів філіями «Чугуївський райавтодор» та «Чугуївський ДЕП».