Чугуївська районна державна адміністрація
Офіційний сайт
Харківська обл.
м. Чугуїв,
вул. Старонікольська, 29, тел.40-901
rda@chuguevrda.gov.ua
chuhuivska@rda.kh.gov.ua

Консультує НАДС

Оголошення

Працює Громадська приймальня з надання безоплатної первинної правової допомоги

докладніше >>

Введено стільникові номери телефонів управління соціального захисту населення РДА

докладніше >>

Для екстреного реагування в Чугуївській районній державній адміністрації діють «гарячі лінії»:

докладніше >>

Учасникам АТО

Галерея

Повідомлення про корупцію

Повідомити про насилля

Заступник голови облдержадміністрації Руслан Тихонченко спільно з головою райдержадміністрації Сергієм Лободенком провів виїзну нараду в рекреаційній зоні «Фігуровка».

У ній взяли участь представники Малинівської та Чкаловської ОТГ, Есхарівської селищної ради та розташованих тут баз відпочинку.

Основна тема для обговорення – це винайдення оптимального шляху з будівництва нового містка через річку Сіверський Донець. Це зменшить протяжність маршруту та забезпечить безперешкодний заїзд до зони відпочинку (зараз добиратися доводиться з боку Малинівки та долати шлях довжиною близько двадцяти кілометрів). Крім того, спорудження нового шляхопроводу забезпечить швидке реагування оперативно-рятувальних служб для ліквідації можливих надзвичайних подій в Малинівському лісовому масиві.

«На теперішній час наявний дерев’яний місток внаслідок довготривалого використання знаходиться в аварійному стані. Його відновлення має велике значення як об’єкт інфраструктури, який має сприяти комфортному пересуванню відпочиваючих, адже для нашого краю існують всі природні потенціали для розвитку туризму на Чугуївщини», – акцентував увагу присутніх Сергій Лободенко.

Учасниками наради обговорено питання щодо залучення проєктних організацій та коштів для його будівництва, складання кошторисної документації.

«Досвід зі спорудження таких об’єктів вже є. Дамо завдання ДП «Дороги Харківщини» прорахувати кошторис. З боку райдержадміністрації необхідно провести всі підготовчі документальні роботи, а далі ініціювати питання виділення необхідних коштів. Вважаю, що спільними діями ми побудуємо важливий для цього краю об’єкт», – зазначив Руслан Тихонченко.