Чугуївська районна державна адміністрація
Офіційний сайт
Харківська обл.
м. Чугуїв,
вул. Старонікольська, 29, тел.40-901
rda@chuguevrda.gov.ua
chuhuivska@rda.kh.gov.ua

Консультує НАДС

Оголошення

Працює Громадська приймальня з надання безоплатної первинної правової допомоги

докладніше >>

Введено стільникові номери телефонів управління соціального захисту населення РДА

докладніше >>

Для екстреного реагування в Чугуївській районній державній адміністрації діють «гарячі лінії»:

докладніше >>

Учасникам АТО

Архів новин

Серпень 2020
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Н
27 28 29 30 31 1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31 1 2 3 4 5 6

Галерея

Повідомлення про корупцію

Повідомити про насилля

Олексій Кучер ознайомився з роботою комунального некомерційного підприємства Харківської обласної ради «Обласний спеціалізований будинок дитини «Зелений Гай».

 

Зокрема, керівник області оглянув будівництво двоповерхового корпусу для проживання дітей-сиріт та дітей, які позбавлені батьківського піклування. Нова будівля зводиться за кошти благодійників АТ «Трест «Житлобуд-1». Будівництво було розпочато у березні цього року і ввести в експлуатацію заклад планують вже восени.

Як зауважив керівник закладу Ігор Титаренко, корпус, що будується, розраховано на постійне перебування 40 дітей з патологією нервової системи, в тому числі з дитячим церебральним паралічем, аутизмом, а також дітей, які були народжені від ВІЛ-інфікованих матерів.

«У будівлі заплановані приміщення для 3-х груп дітей, ігрова, музична зала, три логопедичних кабінети. Всі приміщення спроєктовані відповідно до санітарних норм, що стосуються цієї вікової категорії, з врахуванням порушень опорно-рухового апарату пацієнтів», - зазначив Ігор Титаренко.

 Крім того, поруч із новобудовою буде проведено упорядкування території з розміщенням тут дитячих майданчиків, тренажерів та фруктового саду. 

«Ми вітаємо допомогу, яку надають сьогодні благодійники, і бачимо, як на неї вже чекають діти. Своєю чергою для Харківської обласної держадміністрації питання забезпечення усім необхідним закладів, де лікують дітей, є пріоритетним. Ми також робимо все можливе, щоб будинки дитини були благоустроєними», - відзначив Олексій Кучер.

Довідка. В області функціонує 4 будинки дитини обласного підпорядкування, з яких 2 спеціалізованих будинки дитини для дітей з ураженням центральної нервової системи та психіки на 175 ліжок, та 2 будинки дитини загального профілю на 210 ліжок.

Комунальне некомерційне підприємство Харківської обласної ради «Обласний спеціалізований будинок дитини «Зелений Гай» засновано в 1967 році. Після заснування будинок дитини неодноразово реформувався та перетворювався. Остаточного статусу підприємство набуло у 2018 році.

Станом на сьогодні в КНП ХОР «ОСБД «Зелений Гай» перебувають на вихованні 90 дітей. У цілому будинок дитини розраховано на постійне перебування в ньому 110 малюків віком від 2-х місяців і до 7-ми років життя з важкими патологіями центральної нервової системи, в т.ч. дитячим церебральним паралічем, множинними вродженими вадами, розладами аутистичного спектра, які є жителями м. Харкова та Харківської області.