Чугуївська районна державна адміністрація
Офіційний сайт
Харківська обл.
м. Чугуїв,
вул. Старонікольська, 29, тел.40-901
rda@chuguevrda.gov.ua
chuhuivska@rda.kh.gov.ua

Консультує НАДС

Оголошення

Працює Громадська приймальня з надання безоплатної первинної правової допомоги

докладніше >>

Введено стільникові номери телефонів управління соціального захисту населення РДА

докладніше >>

Для екстреного реагування в Чугуївській районній державній адміністрації діють «гарячі лінії»:

докладніше >>

Учасникам АТО

Галерея

Повідомлення про корупцію

Повідомити про насилля

Медичне обладнання швейцарського виробництва було передано Чугуївській центральній районній лікарні ім. М.І. Кононенка від Благодійного фонду народного депутата України Дмитра Шенцева. Одночасно з установкою апарату ШВЛ медичні працівники пройшли інструктаж щодо роботи з ним.

 

«Ми відреагували дуже швидко, але ринок був закритий, і довелося чекати, щоб оплачені ШВЛ почали надходити в Україну, – розповідає Дмитро Шенцев. – Придбання апаратів (для обласної інфекційної, Чугуєва, Вовчанська як до опорних лікарень) – це робота згуртованої команди, зокрема нашого Благодійного фонду, фонду Ріната Ахметова і соціально відповідального бізнесу. Тож будемо купувати і передавати до медустанов ще, оскільки сьогодні це в пріоритеті».

Дмитро Шенцев підкреслив, що виконувати всі рекомендації МОЗ необхідно, бо загроза реальна, і щоб їй протистояти, потрібно берегти себе і своїх близьких.

«Впевнений, що COVID-19 ми подолаємо, а цей апарат ще довгі роки слугуватиме медикам для лікування хворих інтенсивної терапії», – зазначив народний депутат.

Голова Чугуївської райдержадміністрації Сергій Лободенко подякував Дмитру Шенцеву за увагу та додав, що районній лікарні допомагають також сільгоспвиробники Чугуївського району, і у придбанні ШВЛ, і засобів індивідуального захисту.

«Це добрий приклад співпраці влади й бізнесу. Особливо сьогодні, коли лікарні активно готуються до другої хвилі епідемії коронавірусу в країні, – сказав Сергій Лободенко. – Чугуївська лікарня є опорною, тож наші медики перебувають на передовій у протистоянні COVID-19 і повинні мати все необхідне для швидкого одужання людей».

Головний лікар В’ячеслав Грушка зазначив, що Чугуївська ЦРЛ має на сьогодні 12 апаратів ШВЛ та повністю забезпечена всіма засобами індивідуального захисту.

 

ДОВІДКОВО. На цей час у Чугуївській лікарні лікуються три захворілих на COVID-19, 10 – з підозрою на хворобу.