Чугуївська районна державна адміністрація
Офіційний сайт
Харківська обл.
м. Чугуїв,
вул. Старонікольська, 29, тел.40-901
rda@chuguevrda.gov.ua
chuhuivska@rda.kh.gov.ua

Консультує НАДС

Оголошення

Працює Громадська приймальня з надання безоплатної первинної правової допомоги

докладніше >>

Введено стільникові номери телефонів управління соціального захисту населення РДА

докладніше >>

Для екстреного реагування в Чугуївській районній державній адміністрації діють «гарячі лінії»:

докладніше >>

Учасникам АТО

Архів новин

Серпень 2020
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Н
27 28 29 30 31 1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31 1 2 3 4 5 6

Галерея

Повідомлення про корупцію

Повідомити про насилля

Голова Харківської облдержадміністрації Олексій Кучер разом з начальником служби автомобільних доріг у Харківській області Андрієм Алексєєвим провів брифінг стосовно реалізації програми «Велике будівництво», ініційованої президентом Володимиром Зеленським.

 

Захід відбувся на Чугуївщині, на щойно збудованому багатофункціональному майданчику для габаритного транспорту та зупинки автомобілістів на перехресті двох доріг державного значення: Харків – Довжанський та Чугуїв – Мілове (зупинка «Джерело»).

«Я сьогодні гордий повідомити, що Харківська область у будівництві доріг – попереду в Україні. В цьому році отримали на їх ремонт у півтора рази більше, ніж у попередньому. До першого серпня завершимо всі 24 об’єкти, до того ж вдалося заощадити при цьому 90 мільйонів, тобто 12 відсотків від загального обсягу», – повідомив очільник ХОДА.

Такої значної економії вдалося досягти за рахунок серйозної конкуренції серед підрядників, що абсолютно не впливає на якість виконаних робіт. До того ж заощаджені кошти використають на ремонт додаткових доріг.

Всього на Харківщині цьогоріч ремонтують 24 дороги місцевого значення, і наразі роботи виконано на 80%. Повністю їх завершити планується завчасно, до першого серпня. Тому розраховується залучити додаткову суму, й подана заявка на два мільярди гривень вже розглядається у столиці. У разі позитивного вирішення цього питання в області додасться ще до 135 км відремонтованих автошляхів.

Варто відзначити, що у переліку вже відремонтованих місцевих доріг на Чугуївщині є ділянка Кам’яна Яруга-Новопокровка-Тернова, згодом – Зарожне-Велика Бабка.

Олексій Кучер підкреслив, що подібного обсягу будівництва доріг ні в області, ні загалом в Україні досі не відбувалося, й тому варто так само впевнено рухатися далі.

Стан справ з ремонтом доріг вже державного значення прокоментував Андрій Алексєєв й при цьому навів вражаючі факти. Зокрема, виявляється, що щодоби в області виготовляється 3,5-5 тисяч тонн (!) бетонно-асфальтової суміші, в сезонному процесі задіяно потужний технічний комплекс.

Він також повідомив, що декілька доріг, начебто вже зданих раніше, виявилися незавершеними й тому при нагоді немає жодних правових підстав навіть пред’явити претензії підрядникам! Ці огріхи терміново усуваються, приміром, на згаданій трасі Чугуїв-Мілове, реконструкція якої розпочалася п’ять років тому, лише зараз укладається обов’язковий верхній шар полотна! Втім, всі недоліки, та й в цілому заплановані проєкти на цей рік, повинні бути усунені та реалізовані до осені, й дорожники слушно розраховують на додаткові державні інвестиції, аби продовжити реконструкцію транспортних артерій на теренах Харківщини.

До речі, на Чугуївщині здійснено капітальний ремонт ділянки дороги державного значення від шляхопроводу над Сіверським Дінцем через Малинівку до згаданої зупинки «Джерело», завершується робота з реконструкції державної дороги на дільниці Чугуїв-Печеніги-В.Бурлук.

Підбиваючи підсумки брифінгу, Олексій Кучер запевнив, що динаміка позитивних перетворень в регіоні повинна лише зростати й так само рішуче, як і з недобудованими дорогами, буде наведено лад із «замороженими» амбулаторіями сімейної медицини, сміттєпереробними заводами, іншими важливими об’єктами.

Після завершення брифінгу голова облдержадміністрації Олексій Кучер поспілкувався з очільником Чугуївської райдержадміністрації Сергієм Лободенком, порушувалися актуальні проблеми сьогодення в нашому районі.