Чугуївська районна державна адміністрація
Офіційний сайт
Харківська обл.
м. Чугуїв,
вул. Старонікольська, 29, тел.40-901
rda@chuguevrda.gov.ua
chuhuivska@rda.kh.gov.ua

Коронавірус: важливе

Консультує НАДС

Архів новин

Грудень 2020
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Н
30 1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31 1 2 3

Повідомлення про корупцію

Повідомити про насилля

Чугуївський районний центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді спільно зі службою у справах дітей райдержадміністрації приймають участь у пілотному проєкті «Оцінка та реагування на виклики у сфері захисту прав дітей під час пандемії COVID-19».

 

Проєкт спрямовано на моніторинг дітей, які повернулися з інституційних закладів та впроваджено до реалізації Дитячим фондом ООН (ЮНІСЕФ) в Україні спільно з Міністерством соціальної політики України та Громадською спілкою «Українська мережа за права дитини» з червня по грудень 2020 року. Його завдання – перевірка безпеки і потенціалу сімей, до яких повернулися діти з інтернатних закладів, та організація соціальної роботи з ними.

В рамках даного проєкту фахівці соціальних служб отримали засоби індивідуального захисту.

90 дітей із закладів інституційного догляду та виховання повернулося після запровадження карантину на території Чугуївського району. З метою недопущення порушень прав дітей, обстеження умов проживання дітей у сім’ях, виконання батьками своїх батьківських обов’язків фахівці соціальних служб спільно із представниками сільських та селищних рад відвідали ці сім’ї.

З батьками проводилася профілактична робота щодо відповідального ставлення до виконання батьківських обов’язків по вихованню, розвитку і догляду за дітьми, забезпечення дистанційного навчання дітьми, недопущення вчинення домашнього насильства, планування сімейного бюджету. Були проведені бесіди щодо додержання здорового способу життя, про необхідність підтримувати порядок у помешканні та старанно слідкувати за зовнішнім виглядом та станом здоров’я дітей.

В результаті проведеного моніторингу було виявлено, що 5 сімей перебувають у складних життєвих обставинах та потребують сторонньої допомоги. Центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді ці сім’ї взято під соціальний супровід з метою підтримки і надання всебічної допомоги батькам.