Чугуївська районна державна адміністрація
Офіційний сайт
Харківська обл.
м. Чугуїв,
вул. Старонікольська, 29, тел.40-901
rda@chuguevrda.gov.ua
chuhuivska@rda.kh.gov.ua

Консультує НАДС

Оголошення

Працює Громадська приймальня з надання безоплатної первинної правової допомоги

докладніше >>

Введено стільникові номери телефонів управління соціального захисту населення РДА

докладніше >>

Для екстреного реагування в Чугуївській районній державній адміністрації діють «гарячі лінії»:

докладніше >>

Повідомлення про корупцію

Повідомити про насилля

1 серпня Чугуївщина традиційно вітала курсантів Харківського національного університету цивільного захисту України з відкриттям табірних зборів для курсантів-першокурсників.

 

Майбутні другокурсники розташувались на базі навчально-тренувального полігону Університету цивільного захисту України в урочищі Фігуровка. Тут курсанти матимуть можливість практично набути тих професійних навичок, які знадобляться у їх подальшій благородній, але нелегкій професії – рятування і захист життя та здоров’я людей у будь-яких надзвичайних ситуаціях. Чекають на них випробування не тільки фізичні: легкоатлетичні кроси, навчальні переходи, чергування у навчальній пожежно-рятувальній частині, відпрацювання навичок рятування людей на воді, гасіння пожеж, ліквідації наслідків будь-яких надзвичайних ситуацій техногенного чи природного характеру, а й моральні. А також курсантів чекають незабутні «концерти вихідного дня» від аматорів Чугуївщини.

Цими вихідними курсантів порадували своїми виступами: танцювальний колектив індійського та східного танцю «Рамаяна» (керівник Владиліна Яковенко); молодіжний вокальний гурт «Санта-Лючія» (керівник – Алла Гедюн); народний вокально-хореографічний ансамбль «Бояничі» (керівник – Вікторія Сиром’ятникова).