Чугуївська районна державна адміністрація
Офіційний сайт
Харківська обл.
м. Чугуїв,
вул. Старонікольська, 29, тел.40-901
rda@chuguevrda.gov.ua
chuhuivska@rda.kh.gov.ua

Консультує НАДС

Оголошення

Працює Громадська приймальня з надання безоплатної первинної правової допомоги

докладніше >>

Введено стільникові номери телефонів управління соціального захисту населення РДА

докладніше >>

Для екстреного реагування в Чугуївській районній державній адміністрації діють «гарячі лінії»:

докладніше >>

Повідомлення про корупцію

Повідомити про насилля

На сьогодні в районі одним з пріоритетних напрямків є підготовка господарського комплексу та об’єктів соціальної сфери до сталого функціонування в осінньо-зимовому періоді 2020/2021 років.

 

Станом на 01.08.2020 в районі з 16 котелень та топкових вже підготовлено 12, що складає 75%.

У водопровідно-каналізаційному господарстві планово виконуються заміна мереж, насосних та каналізаційних станцій, ремонт та хлорування башт Рожновського. Загальна ступінь готовності становить близько 72%.

Також в районі обліковується 176 багатоквартирних житлових будинків. Виконано планово-технічне обслуговування в 107-ми будинках, що становить 61%.

В закладах освіти, культури охорони здоров’я організована спільна з органами місцевого самоврядування та сільгосппідприємствами підготовка до нового опалювального сезону.

Філіями «Чугуївський райавтодор» та «Чугуївський ДЕП» планово ведеться підготовка спеціалізованої техніки. Заготівля протиожеледних матеріалів буде здійснюватися централізовано до початку зимового періоду.

На теперішній час проводиться поточне та експлуатаційне утримання доріг загального користування місцевого значення.

В с. Мосьпанове заплановано проведення капітального ремонту вулиці Матерієнко від будинку № 44 до кінцевої зупинки маршрутного автобуса за рахунок коштів субвенції з обласного бюджету районним бюджетам Харківської області на суму 1977,0 тис.грн.

Питання щодо належної підготовки господарського комплексу та об’єктів соціальної сфери Чугуївського району до сталого функціонування в осінньо-зимовий період 2019-2020 років продовжує триматися на особливому контролі керівництва району.