Чугуївська районна державна адміністрація
Офіційний сайт
Харківська обл.
м. Чугуїв,
вул. Старонікольська, 29, тел.40-901
rda@chuguevrda.gov.ua
chuhuivska@rda.kh.gov.ua

Консультує НАДС

Оголошення

Працює Громадська приймальня з надання безоплатної первинної правової допомоги

докладніше >>

Введено стільникові номери телефонів управління соціального захисту населення РДА

докладніше >>

Для екстреного реагування в Чугуївській районній державній адміністрації діють «гарячі лінії»:

докладніше >>

Повідомлення про корупцію

Повідомити про насилля

Сьогодні у Чугуївській райдержадміністрації відбулася робоча зустріч голови райдержадміністрації Сергія Лободенка з керівництвом Чугуївського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги.

 

Директор Чугуївського МЦ Уляна Кудрик розповіла про правові послуги, які надають жителям Чугуївщини юристи державної системи безоплатної правової допомоги, поділилася інформацією про онлайн-сервіси БПД.

Уляна Кудрик наголосила, що між Чугуївським місцевим центром та Чугуївською райдержадміністрацією вже склалися партнерські взаємовідносини. Так, регулярно на базі Чугуївської районної централізованої бібліотечної системи проводяться Skype-консультації для мешканців віддалених сіл і селищ Чугуївського району, а на офіційному сайті РДА публікуються фахові юридичні рекомендації від правників Центру.

І працівники Чугуївського МЦ готові розширювати форми такої співпраці, адже система з надання безоплатної правової допомоги працює для того, щоб кожна людина мала можливість захистити свої права.

Голова Чугуївської райдержадміністрації Сергій Лободенко підкреслив, що місцева виконавча влада завжди своїми пріоритетами вбачала законність і правопорядок, додержання прав і свобод громадян. І взаємодія з Чугуївським місцевим центром з надання БВПД має поглиблюватися, зокрема, в організації спільних заходів, спрямованих на підвищення рівня правової поінформованості громадян.

На завершення зустрічі Уляна Кудрик презентувала правові плакати та пам’ятки, розроблені державною системою БПД.