Чугуївська районна державна адміністрація
Офіційний сайт
Харківська обл.
м. Чугуїв,
вул. Старонікольська, 29, тел.40-901
rda@chuguevrda.gov.ua
chuhuivska@rda.kh.gov.ua

Консультує НАДС

Оголошення

Працює Громадська приймальня з надання безоплатної первинної правової допомоги

докладніше >>

Введено стільникові номери телефонів управління соціального захисту населення РДА

докладніше >>

Для екстреного реагування в Чугуївській районній державній адміністрації діють «гарячі лінії»:

докладніше >>

Повідомлення про корупцію

Повідомити про насилля

Під назвою «Оцінка та реагування на виклики у сфері захисту прав дітей під час пандемії COVID-19» він реалізується в 5 областях, у тому числі і Харківській, за сприяння Міністерства соціальної політики України, Дитячого Фонду ООН (UNICEF) та ГС «Українська мережа за права дитини».

 

В рамках реалізації проєкту з 03 по 28 серпня 2020 року продовжується процес здійснення моніторингу безпеки та потенціалу сімей, до яких повернулися діти із закладів інституційного догляду та виховання. 

З метою належної організації моніторингу, досягнення основних цілей проєкту в районі створена міждисциплінарна команда, до складу якої увійшли спеціалісти центру соціальних служб для сімей, дітей та молоді, служби у справах дітей райдержадміністрації, представники відділу освіти та інші суб’єкти соціальної роботи з сім’ями. Враховуючи необхідність використання засобів індивідуального захисту при здійсненні моніторингових візитів, Чугуївський районний центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді в рамках проєкту отримав засоби особистого захисту: медичні маски ( 80 штук), рукавички (80 штук), дезинфіційні засоби ( 8 штук), бахіли (40 пар).

Сьогодні спеціалісти районного центру спільно з спеціалістами служби у справах дітей здійснили виїзд до смт Новопокровка і с. Стара Покровка.

Під час моніторингового візиту фахівцями центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді проведено оцінювання потреб сімей у соціальних послугах та проінформовано батьків про зміни у процедурі зарахування дітей на цілодобове перебування до закладів інституційного догляду та виховання дітей (постанова Кабінету міністрів України від 01.06.2020 № 586 «Деякі питання захисту дітей в умовах боротьби з наслідками гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2).