Чугуївська районна державна адміністрація
Офіційний сайт
Харківська обл.
м. Чугуїв,
вул. Старонікольська, 29, тел.40-901
rda@chuguevrda.gov.ua
chuhuivska@rda.kh.gov.ua

Консультує НАДС

Оголошення

Працює Громадська приймальня з надання безоплатної первинної правової допомоги

докладніше >>

Введено стільникові номери телефонів управління соціального захисту населення РДА

докладніше >>

Для екстреного реагування в Чугуївській районній державній адміністрації діють «гарячі лінії»:

докладніше >>

Повідомлення про корупцію

Повідомити про насилля

А всі шістнадцятеро учнів надзвичайно здібного класу за результатами ЗНО здобули 28 оцінок високого рівня.

 

Директорка навчального закладу Тетяна Гришанова дуже задоволена вихованцями, які повторили рекордний підсумок попередників дворічної давнини, що свідчить за традиційно високий авторитет місцевої школи.

А особисті досягнення двох з чотирьох золотих медалісток – Вікторії Корнейко (196 балів) та Лілії Пажиної (194) – просто вражаючі, навіть у масштабах всієї України.

У теплій зворушливій атмосфері на подвір’ї школи відбулося урочисте прощання з випускниками закладу. З добрими напуттями до вже дорослих юнаків та дівчат звернулися Тетяна Гришанова, секретар Есхарівської селищної ради Олена Тишкевич, класні керівники, батьки.

Голова Чугуївської райдержадміністрації Сергій Лободенко вручив юним землякам свідоцтва про загальну середню освіту, медалі та грамоти.

«Радий бачити таких красивих, розумних та талановитих випускників. Впевнений, що ви гідно реалізуєте здобуті знання, будете постійно розвиватися й надалі, і, безсумнівно, Україну очікує щасливе майбуття, – наголосив очільник району. – Бажаю, аби ви гідно долали на життєвому шляху всі перешкоди, досягали мети, не забували власного коріння. Щиро дякую вчителям-наставникам та батькам за вагомий внесок у ваше виховання. Тож доброго, щасливого шляху!»