Чугуївська районна державна адміністрація
Офіційний сайт
Харківська обл.
м. Чугуїв,
вул. Старонікольська, 29, тел.40-901
rda@chuguevrda.gov.ua
chuhuivska@rda.kh.gov.ua

Консультує НАДС

Оголошення

Працює Громадська приймальня з надання безоплатної первинної правової допомоги

докладніше >>

Введено стільникові номери телефонів управління соціального захисту населення РДА

докладніше >>

Для екстреного реагування в Чугуївській районній державній адміністрації діють «гарячі лінії»:

докладніше >>

Повідомлення про корупцію

Повідомити про насилля

Сергій Лободенко обговорив з керівниками відділів поліції, Служби безпеки України, з надзвичайних ситуацій, відділення військової служби правопорядку, Чугуївської місцевої прокуратури, військовим комісаром Чугуївського ОРВК, командиром військової частини А0501 питання забезпечення порядку та безпеки.

 

Під час наради розглянуто питання щодопосилення охорони публічного порядку та забезпечення безпеки громадян, об’єктів критичної інфраструктури району з метою запобігання підготовці та скоєнню злочинів терористичного та диверсійного характеру, загостренню криміногенної ситуації в населених пунктах Чугуївського району напередодні та під час відзначення Дня Державного Прапора України, Дня Незалежності України та проведення інших масових заходів у серпні 2020 року.

Сергій Лободенко рекомендував Чугуївському відділу поліції ГУ НП в Харківській областірозробити плани додаткових заходів, спрямованих на забезпечення публічної безпеки і порядку, посилення охорони прав і свобод людини, запобігання загостренню криміногенної ситуації.

Підрозділам пожежної охоронинеобхідно бути в готовності діяти за призначенням; провести профілактичну роботу, спрямовану на попередження виникнення пожеж та інших надзвичайних подій у культових спорудах, об’єктах з масовим перебуванням людей, на водоймах, у лісопаркових зонах і природних екосистемах.

Також очільник району звернув увагу начальника Чугуївського гарнізону на організацію роботи щодо охорони та оборони будівель органів військового управління, військових частин та складів, а також вжиття необхідних заходів з дотримання вимог пожежної безпеки.