Чугуївська районна державна адміністрація
Офіційний сайт
Харківська обл.
м. Чугуїв,
вул. Старонікольська, 29, тел.40-901
rda@chuguevrda.gov.ua
chuhuivska@rda.kh.gov.ua

Консультує НАДС

Оголошення

Працює Громадська приймальня з надання безоплатної первинної правової допомоги

докладніше >>

Введено стільникові номери телефонів управління соціального захисту населення РДА

докладніше >>

Для екстреного реагування в Чугуївській районній державній адміністрації діють «гарячі лінії»:

докладніше >>

Повідомлення про корупцію

Повідомити про насилля

Про це повідомив голова ХОДА Олексій Кучер під час урочистого прийому з нагоди Дня будівельника.

 

Голова ХОДА, звертаючись до будівельників, відзначив, що саме від цієї галузі залежить ефективність функціонування всієї системи господарювання країни. Показники її роботи є індикатором загального стану економіки.

Керівник області також підкреслив, що наразі Харківщина займає провідні позиції з введення в експлуатацію житлових об’єктів. Так, за підсумками І півріччя в експлуатацію введено на 68% більше житла, ніж у минулому році.   

«Радий вітати вас з цим прекрасним святом. Бажаю вам здоров’я та фінансового добробуту, - сказав Олексій Кучер. - Відзначу, що там, де будівництво, там завжди - енергія творення. Як складно б не було, сьогодні ви - лідери галузі в країні. Щиро дякую вам за роботу!».

Капіталовкладення в розвиток будівництва в регіоні щороку збільшується, а їхня частка в основний капітал систематично становить 20% від загального об’єму інвестицій в області. Основними забудовниками на Харківщині залишаються ПАТ «Трест «Житлобуд-1» та ТДВ «Житлобуд-2». 

Голова регіональної галузевої ради з питань будівництва, заслужений будівельник України Олександр Харченко подякував керівнику області за привітання.

«Від імені нагороджених та всіх будівельників Харківщини дякую за оцінку нашої праці. Зі свого боку зазначу, що й надалі ми будемо сумлінно виконувати поставлені завдання», - сказав Олександр Харченко.

Кращі будівельники Харківщини отримали подяку та почесні грамоти голови ХОДА.