Чугуївська районна державна адміністрація
Офіційний сайт
Харківська обл.
м. Чугуїв,
вул. Старонікольська, 29, тел.40-901
rda@chuguevrda.gov.ua
chuhuivska@rda.kh.gov.ua

Консультує НАДС

Оголошення

Працює Громадська приймальня з надання безоплатної первинної правової допомоги

докладніше >>

Введено стільникові номери телефонів управління соціального захисту населення РДА

докладніше >>

Для екстреного реагування в Чугуївській районній державній адміністрації діють «гарячі лінії»:

докладніше >>

Повідомлення про корупцію

Повідомити про насилля

Разом з присутніми на нараді представниками Харківського управління головного управління ДПС у Харківській області Сергій Лободенко обговорив питання виконання місцевих бюджетів.

 

Керівник району зазначив, що наповнення місцевих бюджетів є одним з важливих питань для громад, оскільки це дає їм можливість розвиватися.

Представники податкової служби проінформували про стан розрахунків з платежів до бюджетів. Заступник начальника Харківського управління головного управління ДПС у Харківській області Яна Конюк відзначила, що в районі має місце заборгованість, яка зросла на 3 млн.грн. у порівнянні з початком року. Органи місцевого самоврядування недостатньо приділяють уваги роботі з тими, хто заборгував перед місцевими бюджетами. Податківці надали списки боржників по кожній раді для детального опрацювання.

Як додатковий захід було запропоновано проводити виїзди на місця і здійснювати комісійне обстеження боржників, що змусить їх сплачувати податки своєчасно.

Порушувалося на нараді і питання декларування своїх прибутків власниками земельних ділянок. На Чугуївщині близько 500 громадян, які мають більше двох гектар землі, але лише половина задекларували свої прибутки. Даними щодо них сільські та селищні ради володіють, тож необхідно провести роботу з громадянами, щоб декларації було подано до податкової служби.

Нарада пройшла в активній дискусії, у ході якої було прийнято рішення проводити звіряння з податковою службою щодо платників податків та зборів до місцевих бюджетів.