Чугуївська районна державна адміністрація
Офіційний сайт
Харківська обл.
м. Чугуїв,
вул. Старонікольська, 29, тел.40-901
rda@chuguevrda.gov.ua
chuhuivska@rda.kh.gov.ua

Консультує НАДС

Оголошення

Працює Громадська приймальня з надання безоплатної первинної правової допомоги

докладніше >>

Введено стільникові номери телефонів управління соціального захисту населення РДА

докладніше >>

Для екстреного реагування в Чугуївській районній державній адміністрації діють «гарячі лінії»:

докладніше >>

Повідомлення про корупцію

Повідомити про насилля

На минулому тижні відбувся черговий виїзд членів міждисциплінарної команди у складі представників Чугуївського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, служби у справах дітей та відділу освіти райдержадміністрації до смт Чкаловське, сіл Коробочкине, Леб’яже, Базаліївка, Гаврилівка. 

 

Виїзд був організований з метою соціальної підтримки сімей з дітьми, які перебувають у складних життєвих обставинах, вивчення спроможності сімей задовольняти потреби дітей, які повернулися із закладів інституційного догляду і виховання.

Загалом було відвідано 7 родин, де виховується 17 дітей. Батькам надавалися соціальні послуги: соціальної профілактики, консультування, представництва інтересів.

Моніторингові виїзди дають позитивні результати. Батьки двох дітей змінили наміри щодо цілодобового перебування дітей у закладах інституційного догляду і виховання та влаштовують їх на навчання до загальноосвітніх шкіл. Відповідно до Закону України «Про охорону дитинства» діти скористаються правом на проживання та виховання в сім’ї.

Кожна дитина повинна зростати у сімейному оточенні, атмосфері любові, бо лише так повною мірою забезпечуються її потреби, створюються оптимальні умови для гармонійного розвитку, успішної соціалізації.