Чугуївська районна державна адміністрація
Офіційний сайт
Харківська обл.
м. Чугуїв,
вул. Старонікольська, 29, тел.40-901
rda@chuguevrda.gov.ua
chuhuivska@rda.kh.gov.ua

КОРОНАВІРУС: важливе

Консультує НАДС

Оголошення

Працює Громадська приймальня з надання безоплатної первинної правової допомоги

докладніше >>

Введено стільникові номери телефонів управління соціального захисту населення РДА

докладніше >>

Для екстреного реагування в Чугуївській районній державній адміністрації діють «гарячі лінії»:

докладніше >>

Архів новин

Жовтень 2020
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Н
28 29 30 1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31 1

Повідомлення про корупцію

Повідомити про насилля

Міністерством розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України впроваджується пілотний проєкт онлайн платформи для сільгосптоваровиробників «Державний аграрний реєстр» (ДАР), перший етап якого реалізовано на території Волинської, Київської, Львівської, Миколаївської, Одеської та Черкаської областей протягом лютого 2020 року.

 

Пілотний проєкт дозволив підвищити зацікавленість аграріїв
у реєстрації в ДАР, а також провести тестування функцій реєстру.

ДАР – це автоматизована інформаційна система збирання, обліку, накопичення, оброблення та надання інформації про виробників сільськогосподарської продукції, з метою реалізації державної аграрної політики, зокрема в частині надання державної підтримки виробникам сільськогосподарської продукції.

ДАР сприятиме створенню прозорої системи державної підтримки аграріїв, зробить взаємодію між державою та сільськогосподарським виробником простою, доступною, зручною та простежуваною. 

Вже зараз послугами ДАР можуть скористатися всі виробники сільськогосподарської продукції незалежно від форми господарювання. У майбутньому зареєстровані користувачі ДАР отримають можливість подавати онлайн заявки на участь у державних і регіональних програмах державної підтримки сільського господарства.

Найближчим часом Мінекономіки спільно з Всеукраїнською асоціацією органів місцевого самоврядування «Всеукраїнська асоціація громад», за підтримки програми Світового Банку та ЄС «Підтримка прозорого управління земельними ресурсами в Україні» розпочинає другий етап пілотного впровадження ДАР. Перша черга пілотного проєкту також підтримується програмою USAID AGRO. Участь у пілотному проєкті дозволить власникам земельних ділянок перевірити коректність даних на землю, виявити помилки в реєстрах і подати заявки на їх виправлення, а також перевірити відповідність даних про майнові права на землю та за необхідності зареєструвати майнові права на землю.

Реалізація другого етапу пілотного впровадження ДАР охопить 53 об’єднані територіальні громади у всіх областях України. На території Харківської області це Золочівська селищна, Оскільська та Старосалтівська ОТГ. Особлива увага приділятиметься процесу опрацювання заявок на виправлення помилок щодо земельних ділянок у Державному земельному кадастрі.

Відповіді на запитання та форму реєстрації в ДАР можливо знайти на електронному ресурсі за посиланням: https://www.ar.gov.ua.

Відповідальна особа з питань реалізації другого етапу пілотного впровадження ДАР – директор з розвитку – заступник керівника виконавчої дирекції Всеукраїнської асоціації громад Абрам’юк Ігор Степанович, контактний телефон +38 (050) 374-95-25.