Чугуївська районна державна адміністрація
Офіційний сайт
Харківська обл.
м. Чугуїв,
вул. Старонікольська, 29, тел.40-901
rda@chuguevrda.gov.ua
chuhuivska@rda.kh.gov.ua

КОРОНАВІРУС: важливе

Консультує НАДС

Оголошення

Працює Громадська приймальня з надання безоплатної первинної правової допомоги

докладніше >>

Введено стільникові номери телефонів управління соціального захисту населення РДА

докладніше >>

Для екстреного реагування в Чугуївській районній державній адміністрації діють «гарячі лінії»:

докладніше >>

Архів новин

Жовтень 2020
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Н
28 29 30 1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31 1

Повідомлення про корупцію

Повідомити про насилля

Під час зустрічі, яка відбулась 10 вересня, сторони обговорили питання співробітництва в економічній, культурній, сільськогосподарській та науковій сферах.

 

На початку заходу голова ХОДА ознайомив дипломата з потенціалом та досягненнями області. Зокрема, він виділив три найважливіші напрямки: промисловість, сільське господарство, сфера IT-індустрії та бізнесу.

«Окрім цього, необхідно зазначити, що Харківщина - це науковий регіон. Тут величезна кількість вишів і навчальних закладів. Звісно, що ми цим пишаємося і в цьому напрямку маємо великий потенціал», - сказав Олексій Кучер.

У свою чергу Надзвичайний і Повноважний Посол Ісламської Республіки Афганістан в Україні Валі Монавар зазначив, що це перший його офіційний візит у регіон, проте він вже має домовленості про зустрічі з харківськими освітянами та іншими організаціями для налагодження співробітництва між двома країнами. 

«Думаю, що ця зустріч - це тільки початок, знакова зустріч для того, щоб розвивати бізнесові і торговельні контакти між нашими країнами, - зауважив посол. - Зараз торгові обороти між нашими країнами складають усього 4 млн доларів, але хотілося б, щоб до кінця року вони були примножені до 40 млн, а далі пройшли через бар’єр у 100 млн».

За словами Валі Монавара, відносини двох країн мають перспективи розвитку в технічному та військовому співробітництві, а також у сфері освіти й сільського господарства. Крім того, він зауважив, що наразі активно розвиваються стосунки двох держав й на дипломатичному рівні.

На завершення Надзвичайний і Повноважний Посол Ісламської Республіки Афганістан в Україні зауважив, що обов’язково буде сприяти розвитку культурних традицій двох держав.

«У Харківському та Одеському регіонах є потужна афганська діаспора, і наше завдання - розвивати співпрацю між нашими країнами в культурі та освіті, щоб вона була на різних рівнях: як студентства, так і викладачів», - сказав Валі Монавар.  

Керівник області пообіцяв підтримувати ініціативи дипломата в розвитку культурних та економічних стосунків двох країн. Олексій Кучер також повідомив, що за результатами зустрічі ХОДА підготовить лист з конкретними пропозиціями щодо співробітництва та надішле його на адресу Посольства ІР Афганістан в Україні.