Чугуївська районна державна адміністрація
Офіційний сайт
Харківська обл.
м. Чугуїв,
вул. Старонікольська, 29, тел.40-901
rda@chuguevrda.gov.ua
chuhuivska@rda.kh.gov.ua

Коронавірус: важливе

Консультує НАДС

Архів новин

Червень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Н
31 1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 1 2 3 4

Повідомлення про корупцію

ДУ "Центр пробації"

Повідомити про насилля

Завдяки підписаному Меморандуму про співпрацю між Чугуївським місцевим центром з надання безоплатної вторинної правової допомоги та Чугуївською районною централізованою бібліотечною системою жителі населених пунктів району мають можливість отримати вичерпну юридичну консультацію або відповідь на проблемне питання правового характеру. 

 

І громадянам для одержання доступу до безоплатної правової допомоги необхідно лише прийти до однієї з бібліотек-філій за місцем проживання, яка підключена до Інтернету. А в часи карантинних обмежень достатньо просто принести своє юридичне запитання, і його під час онлайн-зв’язку з правниками Чугуївського МЦ поставлять вже працівники бібліотеки.

Останній за часом дистанційний пункт доступу до #БПД на базі Чугуївської районної централізованої бібліотечної системи працював 14 вересня. Консультації за допомогою Skype надавалися для мешканців сіл Волохів Яр, Кам’яна Яруга, Тетлега та селищ Есхар і Кочеток. А консультували директорка Центру Уляна Кудрик та юристи Руслан Малявін і Наталія Мазницька.

Питання, з якими зверталися громадяни, здебільшого стосувалися пенсійного законодавства. 

На завершення заходу для працівників книгозбірень було проведено онлайн-бесіду, присвячену особливостям земельного законодавства України.

«Наші бібліотеки, завдяки співпраці з Чугуївським місцевим центром з надання БВПД, перетворилися на осередки правового просвітництва населення. Важливо, що наша взаємодія відбувається на регулярній основі, і на перешкоді цьому не можуть стати ані погода, ані карантин», – наголосила начальниця відділу культури, молоді та спорту Чугуївської райдержадміністрації Тетяна Кулешова.