Чугуївська районна державна адміністрація
Офіційний сайт
Харківська обл.
м. Чугуїв,
вул. Старонікольська, 29, тел.40-901
rda@chuguevrda.gov.ua
chuhuivska@rda.kh.gov.ua

Коронавірус: важливе

Консультує НАДС

Архів новин

Червень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Н
31 1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 1 2 3 4

Повідомлення про корупцію

ДУ "Центр пробації"

Повідомити про насилля

Відкриття алеї відбулося в рамках Олімпійського уроку, який пройшов в академії 15 вересня. Захід відвідав голова ХОДА Олексій Кучер.

 

Олімпійська алея – це невеликий музей, де зібрали портрети 20-ти випускників вишу, які стали призерами Олімпійських ігор. Олексій Кучер оглянув алею, а також привітав студентів академії з початком навчального року.

«Частину свого життя я присвятив спорту, я теж хотів бути олімпійцем, знаходитись в олімпійському русі, але життя розпорядилось інакше, - зауважив Олексій Кучер, звертаючись до спортсменів. - Я відчуваю себе частиною спортивної сім’ї. Я тут бачу багато людей, з якими я навчався, з якими тренувався, які мене навчали, тренували. Я вам за це дякую».

Голова ХОДА побажав вихованцям вишу зайняти своє місце на Олімпійській алеї.

«Вам є чим пишатись, тому що 20 олімпійців – це дійсно немало. Але треба більше. У музеї є портретна рамка, вона якраз зараз є пустою, з надписом «тут можеш бути ти». І я щиро бажаю спортсменам, які йдуть до олімпійської мети, щоб вони зайняли це місце. Шановні друзі, міцного здоров’я, наснаги і досягайте своєї мети. Вірте в себе», - сказав Олексій Кучер.

Ректор академії Олександр Ажиппо побажав студентам натхнення та успіхів, які прославлятимуть Харківщину.

«Сьогодні серед нас знаходяться ветерани спорту, олімпійці, паралімпійці, делфлімпійці. Всі ті, кому аплодували арени всього світу за їхню силу, мужність, майстерність і перемоги. Для кожного з нас вони є символом, на який нам треба рівнятися. І для нашого студентства, на плечі якого лягає почесна місія – виборювати перші місця, нагороди для нашої Батьківщини, України, для нашої Харківської області і для нашої альма-матер», - сказав Олександр Ажиппо.

Учасників заходу привітав очільник обласного відділення Національного олімпійського комітету Віктор Христоєв

«Дозвольте побажати, щоб олімпійські цінності та ідеали – дружба, повага, наснага – були запорукою подальшого нашого життя. Щоб ми робили все для того, щоб наші спортсмени могли прославляти нашу Батьківщину. Щоб до тих 230 харківських спортсменів, які починаючи з 1952 року брали участь в Олімпійських іграх, додалися нові учасники ігор. Щоб до тих 44 нагород, які в нас є, ми мали в Токіо - 2020 нових наших переможців», - сказав Віктор Христоєв.

Під час заходу заслужені працівники академії отримали почесні нагороди обласної адміністрації.