Чугуївська районна державна адміністрація
Офіційний сайт
Харківська обл.
м. Чугуїв,
вул. Старонікольська, 29, тел.40-901
rda@chuguevrda.gov.ua
chuhuivska@rda.kh.gov.ua

Коронавірус: важливе

Консультує НАДС

Архів новин

Червень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Н
31 1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 1 2 3 4

Повідомлення про корупцію

ДУ "Центр пробації"

Повідомити про насилля

Глава ХОДА зустрівся з колективом підприємства і обговорив з його керівництвом виробничі питання.

 

Спілкуючись з працівниками заводу, Олексій Кучер наголосив на тому, що зараз як на обласному, так і на державному рівні робиться все можливе для того, щоб максимально підтримати розвиток промислових підприємств.

«Зараз і Президент, і прем’єр-міністр, і глава Верховної Ради по-іншому дивляться на розвиток індустріальних міст і регіонів. Усі розуміють, що це реальний сектор економіки, який наповнює бюджет. Тому акценти зміщаються на цей напрямок. Нам потрібно виводити промисловість на якісно інший рівень. Це зараз задача номер один», - підкреслив Олексій Кучер.

Він зазначив, що за завданням Президента відвідує всі промислові підприємства Харківщини, щоб безпосередньо від їхніх колективів дізнатися про нагальні питання, які потребують вирішення на рівні центральних органів влади.

«Ми можемо в законному руслі лобіювати ваші інтереси і на місцевому рівні, і на рівні держави. Тому, будь ласка, озвучуйте всі питання та пропозиції, які маєте», - сказав голова ХОДА.

Президент АТ «Хартрон» Микола Вахно зазначив, що головною проблемою для підприємства є  відсутність державного замовлення.

«Ми можемо розробити системи управління для будь-яких об’єктів. Наприклад, для відеоспостереження – це зараз актуальна тема. Ми можемо, наприклад, створити системи з мінімальною кількістю апаратури, які покриватимуть максимальну площу. Апаратура, яку ми постачаємо, супернадійна. Наприклад, на нашу техніку для атомних станцій ми даємо гарантію 30 років», - розповів керівник підприємства.

Також під час спілкування з колективом заводу порушувалось питання створення на Харківщині української «кремнієвої долини».

«Цей проєкт ініціював Президент, який у Харкові зустрічався з представниками айті-бізнесу. Я вважаю, що у нас є унікальна можливість з урахуванням темпів розвитку, які демонструє наша айті-галузь. Ми створимо робочу групу, яка займатиметься цим проєктом – «кремнієва», «силіконова» чи «харківська долина». Можна назвати це як завгодно, але щось подібне в нас має бути, і ми маємо бути першими», - розповів Олексій Кучер.