Чугуївська районна державна адміністрація
Офіційний сайт
Харківська обл.
м. Чугуїв,
вул. Старонікольська, 29, тел.40-901
rda@chuguevrda.gov.ua
chuhuivska@rda.kh.gov.ua

КОРОНАВІРУС: важливе

Консультує НАДС

Оголошення

Працює Громадська приймальня з надання безоплатної первинної правової допомоги

докладніше >>

Введено стільникові номери телефонів управління соціального захисту населення РДА

докладніше >>

Для екстреного реагування в Чугуївській районній державній адміністрації діють «гарячі лінії»:

докладніше >>

Архів новин

Жовтень 2020
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Н
28 29 30 1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31 1

Повідомлення про корупцію

Повідомити про насилля

16 вересня голова ХОДА відвідав ще одне харківське підприємство ДК «Укроборонпром».

 

На Харківському бронетанковому заводі Олексій Кучер провів робочу нараду з керівництвом та поспілкувався з колективом. Керівник області назвав успішною роботу підприємства. 

«Керівництво робить все, щоб це підприємство прогресувало. Хотів би відзначити, що в цьому році завод збільшив свої надходження у порівнянні з 2018 та 2019 роками. Це дуже приємно. Якщо потенційно відбудуться ті контракти, які плануються, то підприємство буде тільки прогресувати - таким заводом ми можемо пишатися», - сказав Олексій Кучер.

Керівник області підкреслив важливість збільшення обсягів державного замовлення для ХБЗ.

«На сьогодні завод завантажений. Звісно, заводчани хочуть і можуть робити більше, адже, власне, основне, за рахунок чого існує завод, - це замовлення. Тому ми обговорили можливості залучення для підняття виробництва додаткових замовлень, і я від себе зроблю все, щоб це відбулося», - наголосив голова ХОДА.

За даними директора ДП «Харківський бронетанковий завод» В’ячеслава Стрільця, на підприємстві працює 398 фахівців, середня заробітна плата - майже 19 тис. грн. Цей рік підприємство завершить з прибутком.

«На даний час у підприємства є замовлення на проведення капітального ремонту 13 одиниць техніки. Зараз проводиться підготовка до виконання цього контракту. Його вартість - 136 млн грн. Це замовлення від Міноборони», - розповів директор заводу.

Також, за словами В’ячеслава Стрільця, завод виконує спільну програму разом з ДП «Завод ім. В.О. Малишева» щодо модернізації танка Т-64 БМ2.

«Ми зараз складаємо з ними договір, проводиться конструкторська робота, проводиться робота щодо оброблення корпусу. Буде встановлений потужний двигун - машина буде сучасніша», - розповів про співпрацю з партнерами В’ячеслав Стрілець.  

Наприкінці візиту на завод Олексій Кучер поспілкувався з трудовим колективом. Глава ХОДА запевнив, що підприємство може розраховувати на будь-яку необхідну допомогу з боку керівництва області та країни.