Чугуївська районна державна адміністрація
Офіційний сайт
Харківська обл.
м. Чугуїв,
вул. Старонікольська, 29, тел.40-901
rda@chuguevrda.gov.ua
chuhuivska@rda.kh.gov.ua

КОРОНАВІРУС: важливе

Консультує НАДС

Оголошення

Працює Громадська приймальня з надання безоплатної первинної правової допомоги

докладніше >>

Введено стільникові номери телефонів управління соціального захисту населення РДА

докладніше >>

Для екстреного реагування в Чугуївській районній державній адміністрації діють «гарячі лінії»:

докладніше >>

Архів новин

Жовтень 2020
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Н
28 29 30 1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31 1

Повідомлення про корупцію

Повідомити про насилля

Він був присвячений кінопоказам екранізованих творів українських письменників до Дня українського кіно (від 1996 року відзначається щорічно у другу суботу вересня).

 

Розпочався кінотиждень в центральній районній бібліотеці, де відбувся показ фільму «Земля» класика світового кінематографу Олександра Довженка, письменника і кінорежисера, відомого за кінострічками: «Звенигора», «Арсенал». «Земля» – це своєрідна ода хліборобству та Людині як частині Космосу.

У бібліотеках-філіях відбувся перегляд кінострічки «Повість полум’яних літ» (режисер Ю. Солнцева, автор сценарію О. Довженко) – першого радянського ігрового широкоформатного фільму, який було відзначено преміями міжнародних кінофестивалів у Каннах, Лондоні та Лос-Анджелесі.

11 вересня пройшла демонстрація фільму режисера В. Андрієнка «Іван Сила», знятого за книгою Олександра Гавроша «Неймовірні пригоди Івана Сили, найдужчої людини світу», про незвичайну історію життя Івана Фірцака ‑ чемпіона Чехословаччини з важкої атлетики та боротьби, чемпіона Європи з культуризму.

І на завершення «Тижня українського кіно» в бібліотеках демонструвався фільм режисера Т. Химича «Жива», відзнятого за реальними подіями, що трапилися з українською зв’язковою УПА Анною Попович.

Всі ці фільми та екранізовані твори є асоціацією з Україною. І за тим, яким є українське кіно, можна говорити про Україну. Такою вона була, є і буде. Є Україна – є українське кіно, за ним нас знають у світі.