Чугуївська районна державна адміністрація
Офіційний сайт
Харківська обл.
м. Чугуїв,
вул. Старонікольська, 29, тел.40-901
rda@chuguevrda.gov.ua
chuhuivska@rda.kh.gov.ua

КОРОНАВІРУС: важливе

Консультує НАДС

Оголошення

Працює Громадська приймальня з надання безоплатної первинної правової допомоги

докладніше >>

Введено стільникові номери телефонів управління соціального захисту населення РДА

докладніше >>

Для екстреного реагування в Чугуївській районній державній адміністрації діють «гарячі лінії»:

докладніше >>

Архів новин

Жовтень 2020
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Н
28 29 30 1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31 1

Повідомлення про корупцію

Повідомити про насилля

17 вересня голова ХОДА Олексій Кучер вручив добровольцям посвідчення про завершення курсу навчання зі спеціальності «пожежний–рятувальник».

 

Навчання проходило у рамках Програми «U-LEAD з Європою» за підтримки Асоціації добровільних пожежних команд Республіки Польща. 

Участь у проєкті «Вдосконалення системи цивільного захисту в об’єднаних територіальних громадах України – Наступний крок», який має на меті допомогу у створенні добровільних команд у вибраних об’єднаних територіальних громадах, взяли представники місцевих пожежних команд Пісочинської та Роганської ОТГ.

«Сьогодні сформовані нові команди, які будуть працювати в територіальних громадах. Ви - ті, хто зробив перший крок. Ми знаємо, що зараз процес децентралізації знаходиться на завершальній стадії, ви є його частиною. Ми фактично починаємо зараз новий етап, далі підуть нові навчання, але ви будете прикладом, - звернувся до добровольців Олексій Кучер. - Я принагідно хочу подякувати головам територіальних громад, які теж брали в цьому участь. Я хочу подякувати U-LEAD, нашим польським партнерам, а також працівникам ДСНС, які передавали вам свій досвід».

За інформацією начальника ДСНС України у Харківській області Олександра Волобуєва, починаючи з травня 2020 року, 24 співробітники МПО Пісочинської та Роганської ОТГ, які стали першими добровольцями на Харківщині, пройшли курс навчання та здобули робочу спеціальність «пожежний - рятувальник».

«Упевнений, що ви правильно будете застосовувати знання та навички у своїй практичній роботі. Я вдячний вам за ваше бажання надавати допомогу людям, територіям під час гасіння пожеж і ліквідації надзвичайних ситуацій, - сказав Олександр Волобуєв. - Бувають такі ситуації, коли одна пара рук надасть допомогу, а вас - 24 рятувальники».

Голова Пісочинської ОТГ Олег Чорнобай зазначив, що разом з добровольцями проходили навчання й представники ОТГ. Він подякував представникам Програми «U-LEAD з Європою», адже тепер представники влади знають, як боротися із ситуаціями, які виникають у громаді.

«Хочу висловити слова подяки керівництву ДСНС за організацію і спокій, який є наразі в нашій громаді. Шановні добровольці! Я щиро дякую за те, що ви виявили бажання забезпечувати спокій нашої громади. Адже одна з головних цінностей – це життя наших жителів», - сказав Олег Чорнобай.