Чугуївська районна державна адміністрація
Офіційний сайт
Харківська обл.
м. Чугуїв,
вул. Старонікольська, 29, тел.40-901
rda@chuguevrda.gov.ua
chuhuivska@rda.kh.gov.ua

КОРОНАВІРУС: важливе

Консультує НАДС

Оголошення

Працює Громадська приймальня з надання безоплатної первинної правової допомоги

докладніше >>

Введено стільникові номери телефонів управління соціального захисту населення РДА

докладніше >>

Для екстреного реагування в Чугуївській районній державній адміністрації діють «гарячі лінії»:

докладніше >>

Архів новин

Жовтень 2020
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Н
28 29 30 1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31 1

Повідомлення про корупцію

Повідомити про насилля

18 вересня голова ХОДА відвідав ТОВ «Виробничо-кондитерська група «Лісова казка».

 

На підприємстві Олексій Кучер ознайомився з особливостями виробництва маршмелоу, адже «Лісова казка» - головний виробник цього виду солодощів в Україні. На харківське підприємство припадає 95% ринку цієї продукції в Україні. 

«Зараз я об'їжджаю всі підприємства області та міста. Важливе зміщення фокусу уваги – на промисловість. Саме це ми зараз робимо, адже в нас історично індустріальне, промислове місто. І саме ви - ті, хто створює прибуток регіону», - відзначив керівник області.

На сьогодні асортимент продукції харківського підприємства складає більш ніж 100 видів і виробляється під торговою маркою «Confectum». Компанія є лідером з випуску цього виду солодощів не тільки на ринку України, але й експортує продукцію у 12 країн світу, зокрема - у Білорусі та Молдові наш виробник займає 90% та 85% ринку маршмелоу відповідно.

Олексій Кучер наголосив, що керівництво області зацікавлене в тому, щоб на території регіону розвивалися підприємства та приносили якомога більше доходу від податків у місцеві бюджети.

«Що хоче підприємець і ми, в тому числі? Перше - щоб в області був мікроклімат, не проводилися зайві надумані перевірки. Процес потрібно контролювати, але тим не менш можна було зробити так, щоб мікроклімат переключався на інвестиційний», - розповів голова Наглядової ради В'ячеслав Гуляєв.

Він повідомив, що підприємство зараз працює в орендованих приміщеннях, але планує придбати або побудувати власне та відзначив, що зараз дуже актуальним для регіону є питання промислових парків.

Голова ХОДА відзначив, що облдержадміністрація зараз займається вирішенням усіх порушених питань та запропонував керівнику підприємства сформувати весь пакет запитань, що потребують вирішення.

Також Олексій Кучер обговорив з керівництвом та працівниками підприємства і питання щодо епідеміологічної ситуації, яка склалася на території Харківської області через ковід. Адже колектив ТОВ «Лісова казка» виказав занепокоєність можливістю повторного закриття підприємства на карантин.

«Ми не повинні допустити переходу міста Харкова у «червону» зону карантину, і ми максимально робимо зі свого боку все, щоб цього не сталося, - сказав Олексій Кучер. - Я - перший, хто зацікавлений у цьому, тому що робітники, які отримують гідну заробітну плату, бізнес, який заробляє та здатний наповнити бюджет, - ось що нам потрібно».