Чугуївська районна державна адміністрація
Офіційний сайт
Харківська обл.
м. Чугуїв,
вул. Старонікольська, 29, тел.40-901
rda@chuguevrda.gov.ua
chuhuivska@rda.kh.gov.ua

КОРОНАВІРУС: важливе

Консультує НАДС

Оголошення

Працює Громадська приймальня з надання безоплатної первинної правової допомоги

докладніше >>

Введено стільникові номери телефонів управління соціального захисту населення РДА

докладніше >>

Для екстреного реагування в Чугуївській районній державній адміністрації діють «гарячі лінії»:

докладніше >>

Архів новин

Жовтень 2020
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Н
28 29 30 1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31 1

Повідомлення про корупцію

Повідомити про насилля

Консультують фахівці Чугуївського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги.

 

Декретну відпустку з догляду за дитиною у нас досі заведено брати переважно жінкам. Однак те, хто має бути з дитиною, повинні вирішувати саме батьки, з урахуванням усіх сімейних обставин, а не керуючись нав’язаними шаблонами певних груп соціуму.

Поняття «декретна відпустка» об’єднує у собі 2 види соціальної відпустки: якщо у відпустку у зв’язку з вагітністю і пологами, звісно, може піти лише жінка, то для догляду за дитиною до досягнення нею віку 3-х років, коло людей розширюється.

Стаття 179 Кодексу законів про працю України та стаття 18 Закону України «Про відпустки» дозволяють брати відпустку з догляду за дитиною також дідусю, бабусі або іншим родичам, що фактично доглядають за дитиною, або ж опікунові чи одному з прийомних батьків.

За особою, яка взяла таку відпустку, зберігається робоче місце, нараховується пенсійний стаж та до 3-х років виплачується допомога при народженні дитини.

До того ж відпустку з догляду за дитиною можна використовувати як повністю, так і частково, тобто батько та мати можуть розділити її навпіл.

За бажанням особи, у період перебування її у відпустці для догляду за дитиною, вона може працювати на умовах неповного робочого часу або вдома.

Для того, аби тато міг оформити відпустку з догляду за дитиною, йому за місцем роботи потрібно надати такі документи:

- заяву на ім’я керівника з проханням про декретну відпустку;

- копію свідоцтва про народження дитини;

- довідку про те, що мама дитини не пішла у декретну відпустку для догляду за дитиною за своїм місцем роботи або вийшла на роботу до закінчення терміну соціальної відпустки.

Роботодавець не має жодного права відмовити чоловіку скористатись його законним правом.

Якщо ж роботодавець відмовляє чоловікові в оформленні такої відпустки, то необхідно відмову оформити письмово та оскаржувати її в суді.

Часи змінюються, і гендерні стереотипи поступово йдуть з нашого суспільства. Рівномірний розподіл обов’язків з догляду за дитиною чи в домашньому господарстві між чоловіком та дружиною повинні стати нормою, що значно убезпечить родини від розлучень.