Чугуївська районна державна адміністрація
Офіційний сайт
Харківська обл.
м. Чугуїв,
вул. Старонікольська, 29, тел.40-901
rda@chuguevrda.gov.ua
chuhuivska@rda.kh.gov.ua

КОРОНАВІРУС: важливе

Консультує НАДС

Оголошення

Працює Громадська приймальня з надання безоплатної первинної правової допомоги

докладніше >>

Введено стільникові номери телефонів управління соціального захисту населення РДА

докладніше >>

Для екстреного реагування в Чугуївській районній державній адміністрації діють «гарячі лінії»:

докладніше >>

Архів новин

Жовтень 2020
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Н
28 29 30 1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31 1

Повідомлення про корупцію

Повідомити про насилля

21 вересня керівник області відвідав ДП «Науково-дослідний технологічний інститут приладобудування».

 

З керівництвом і колективом підприємства керівник області обговорив актуальні проблеми і можливу допомогу з боку керівництва області для їх вирішення.

Як зазначив виконувач обов'язків директора ДП «НДТІП» Микола Замірець, раніше ключовим напрямком роботи інституту була космічна програма, й розробки для космосу тривають. Інститут є головною організацією в Державному космічному агентстві України і визначає технологічну політику в приладобудуванні ракетно-космічної галузі. Наприклад, тут розроблені унікальні сонячні батареї, а також аміачні рухові установки для космічних апаратів.

Однак зараз космічна програма фактично припинена, тому підприємство розвивається і в інших напрямках. Зараз тут переважно створюють прилади для бронетанкової та сільськогосподарської техніки. Фахівці НДТІП розробляють приладові панелі, датчики, системи управління автомобілів, тракторів і бронемашин. Основними замовниками є підприємства «Укроборонпрому», зокрема - ДП «Завод ім. Малишева», а також ПАТ «ХТЗ». Зокрема, в інституті розробили сучасні панелі приладів і кермові колонки для військового транспорту - машин «Тритон» та «Дозор».

Олексій Кучер зазначив, що на підприємстві низька середня зарплата, а також зменшується кількість робітників. При цьому зараз у НДТІП утворилася заборгованість із зарплат - через те, що замовники, підприємства «Укроборонпрому» своєчасно не розрахувалися за вже отримані вироби.

«На жаль, але ваше підприємство - це якраз показник ставлення до промисловості, яке було в країні останні десятки років: з одного боку, ви робите унікальну продукцію, яку більше ніде не виробляють, з іншого, підприємство - у збитках», - зазначив голова ХОДА.

Олексій Кучер підкреслив, що зараз Президент України зміщує акценти розвитку країни, і промисловість - у фокусі уваги керівництва держави.

«Що обіцяю від себе: ми максимально швидко зберемо всіх ваших боржників, а також я зв'яжуся з Укроборонпромом, і будемо вирішувати питання розрахунків, щоб відбулися виплати заробітної плати робітникам підприємства», - сказав глава області.

Олексій Кучер і Микола Замірець домовилися про те, що керівництво НДТІП підготує перелік проблемних питань, які потребують сприяння на державному рівні, й глава області включиться в процес їх вирішення.