Чугуївська районна державна адміністрація
Офіційний сайт
Харківська обл.
м. Чугуїв,
вул. Старонікольська, 29, тел.40-901
rda@chuguevrda.gov.ua
chuhuivska@rda.kh.gov.ua

КОРОНАВІРУС: важливе

Консультує НАДС

Оголошення

Працює Громадська приймальня з надання безоплатної первинної правової допомоги

докладніше >>

Введено стільникові номери телефонів управління соціального захисту населення РДА

докладніше >>

Для екстреного реагування в Чугуївській районній державній адміністрації діють «гарячі лінії»:

докладніше >>

Архів новин

Жовтень 2020
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Н
28 29 30 1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31 1

Повідомлення про корупцію

Повідомити про насилля

Голова ХОДА Олексій Кучер оглянув стан приміщень лікарні. Для того, щоб лікувати тут пацієнтів з коронавірусом, потрібно завершити ремонтні роботи.

 

Керівництво області розглядає можливості розширення ліжкового фонду для хворих на COVID-19 у регіоні. Про це повідомив голова ХОДА Олексій Кучер під час відвідування Харківської обласної клінічної лікарні.

Він оглянув окремий офтальмологічний корпус на території цього медичного закладу. Будівля має значні площі, тут є можливості для підведення кисню. Проте для того, щоб тут приймати хворих, потрібно завершити ремонт. Роботи частково провели в попередні роки коштом ЄБРР – замінили вікна та двері, частково відремонтували коридори та інші внутрішні приміщення. Але відновлювальні роботи так і не завершили – у результаті більшість палат потребують ремонту, також необхідна заміна проводки та інших інженерних комунікацій. За наявності фінансування підготувати один поверх лікарняного закладу для прийому хворих можливо приблизно за місяць.

«Необхідно починати цей процес, - підсумував після огляду закладу голова ХОДА. - Ми не будемо відкладати й запропонуємо розглянути питання виділення коштів на наступній сесії обласної ради. Також необхідно одразу закладати можливість проведення кисню в цей корпус – тим більше, що тендерна процедура на такі роботи зараз спрощена».

Олексій Кучер також рекомендував керівництву ОКЛ уже зараз вирішувати кадрове питання – щоб у разі, якщо корпус буде залучено до прийому хворих, вистачило персоналу для роботи з ними.