Чугуївська районна державна адміністрація
Офіційний сайт
Харківська обл.
м. Чугуїв,
вул. Старонікольська, 29, тел.40-901
rda@chuguevrda.gov.ua
chuhuivska@rda.kh.gov.ua

КОРОНАВІРУС: важливе

Консультує НАДС

Оголошення

Працює Громадська приймальня з надання безоплатної первинної правової допомоги

докладніше >>

Введено стільникові номери телефонів управління соціального захисту населення РДА

докладніше >>

Для екстреного реагування в Чугуївській районній державній адміністрації діють «гарячі лінії»:

докладніше >>

Архів новин

Жовтень 2020
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Н
28 29 30 1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31 1

Повідомлення про корупцію

Повідомити про насилля

22 вересня Олексій Кучер відвідав одне з найстарших підприємств харчової промисловості регіону.

 

Під час візиту на ТОВ «Харківський м'ясокомбінат» Олексію Кучеру показали виробничі потужності заводу та обладнання, на якому тут випускають продукцію. Знайомлячи керівника області з підприємством, головний інженер ХМК Анатолій Пекаренін зазначив, що історія виробництва охоплює майже столітній період.

«М'ясокомбінат неодноразово технічно переоснащувався, зростали його виробничі потужності, впроваджувалось виробництво нових видів продукції. Нині це підприємство з повним виробничим циклом від забою худоби до вакуумного пакування готової продукції», - зазначив Анатолій Пекаренін.

Олексію Кучеру презентували роботу різних цехів підприємства. Тут встановлено обладнання провідних німецьких та австрійських фірм, використовується вітчизняна сировина. Асортимент продукції, що виробляється підприємством, налічує понад 150 найменувань.

Голова ХОДА поспілкувався з колективом підприємства, на ХМК зараз працює 235 фахівців, середня зарплата складає близько 7,5 тис. грн.

Підсумовуючи поїздку, керівник області відзначив велику роль підприємств харчової промисловості для розвитку економіки регіону.

«Рівень харківських промисловців досить високий, але ми точно можемо досягти більшого. Ми готові допомагати вам у вирішенні нагальних питань. Головне, щоб підприємство працювало стабільно та заробляло кошти, тоді робітники будуть забезпечені нормальною зарплатою, а держава отримає податки», - сказав Олексій Кучер.