Чугуївська районна державна адміністрація
Офіційний сайт
Харківська обл.
м. Чугуїв,
вул. Старонікольська, 29, тел.40-901
rda@chuguevrda.gov.ua
chuhuivska@rda.kh.gov.ua

КОРОНАВІРУС: важливе

Консультує НАДС

Оголошення

Працює Громадська приймальня з надання безоплатної первинної правової допомоги

докладніше >>

Введено стільникові номери телефонів управління соціального захисту населення РДА

докладніше >>

Для екстреного реагування в Чугуївській районній державній адміністрації діють «гарячі лінії»:

докладніше >>

Архів новин

Жовтень 2020
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Н
28 29 30 1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31 1

Повідомлення про корупцію

Повідомити про насилля

Кондитерська фабрика «Т-Престиж» випускає до 500 найменувань товарів. На підприємстві працюють близько 250 осіб.

 

Спілкуючись з колективом підприємства, голова ХОДА підкреслив, що сьогодні питання розвитку промисловості знаходяться в центрі уваги і керівництва області, і центральних органів влади.

«Зараз я відвідую багато промислових підприємств нашого регіону, щоб на власні очі бачити ситуацію і дізнаватися з перших вуст вірогідну інформацію про стан галузі. Таке завдання ставить перед нами і Президент, який так само розуміє, що майбутнє економіки країни залежить саме від промисловості. У Харкові традиційно широко представлені легка і харчова промисловість. І зараз ми акцентуємо увагу і на розвиток цих галузей, з'ясовуючи, яке сприяння таким підприємствам необхідно з боку держави», - зазначив Олексій Кучер.

Як розповіла голові ХОДА директорка підприємства Тетяна Козир, фабрика заснована понад 10 років тому. Сьогодні «Т-Престиж» динамічно розвивається, використовує найпередовіші технології у виробництві кондитерських виробів.

«Продукція виготовляється на сучасному обладнанні виробництва Італії, Німеччини, Франції, України. На підприємстві виготовляється близько 500 найменувань: продукція з листкового і дріжджового тіста, кекси, еклери, рулети, мафіни, тістечка, торти і шоколадні цукерки. Асортимент дуже широкий. У нас серйозна підтримка: ми запрошуємо з різних країн технологів. Наше підприємство має 35 власних патентів», - поділилася Тетяна Козир.

На фабриці постійно діє лабораторія з перевірки якості вхідної сировини та відповідності виготовленої продукції стандартам і нормам, встановленим законодавством.

Підприємство є неодноразовим призером і дипломантом щорічних профільних виставок, дипломи та нагороди отримали понад 50 найменувань продукції.

«Ми пів світу вже практично об'їздили, беручи участь у виставках. Це Америка, від Нью-Йорка до Лос-Анджелеса, Азербайджан, Казахстан, Латвія, Польща. У Німеччині ми вже стаємо постійними учасниками регулярних виставок», - розповів керівник відділу збуту Віталій Антоненко.