Чугуївська районна державна адміністрація
Офіційний сайт
Харківська обл.
м. Чугуїв,
вул. Старонікольська, 29, тел.40-901
rda@chuguevrda.gov.ua
chuhuivska@rda.kh.gov.ua

КОРОНАВІРУС: важливе

Консультує НАДС

Оголошення

Працює Громадська приймальня з надання безоплатної первинної правової допомоги

докладніше >>

Введено стільникові номери телефонів управління соціального захисту населення РДА

докладніше >>

Для екстреного реагування в Чугуївській районній державній адміністрації діють «гарячі лінії»:

докладніше >>

Архів новин

Жовтень 2020
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Н
28 29 30 1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31 1

Повідомлення про корупцію

Повідомити про насилля

22 вересня відбулась робоча зустріч заступника голови ХОДА Руслана Тихонченка з представниками Програми розвитку ООН.

 

Під час заходу обговорили шляхи співпраці та перелік об’єктів, будівництво чи реконструкція яких може фінансуватися коштом міжнародних донорів.

Так, керівник проєкту технічної підтримки Надзвичайної кредитної програми для раннього відновлення (ПРООН) Ігор Кістеньов-Кавказький нагадав, що відповідна технічна допомога надається у 9 областях України. Харківський регіон має певні пріоритети у реалізації проєкту. Зокрема, акцент зроблено на відновленні приміщень охорони здоров’я. У рамках НКПВУ в Харківській області з 21 об’єкта вже завершено 10. При цьому на 4 об’єктах наразі будівництво тимчасово призупинено. Делегація ПРООН проінспектувала будівлі, серед яких - обласний протитуберкульозний диспансер №7 та приміщення лікувального корпусу обласної клінічної лікарні.

Під час зустрічі обговорили шляхи вирішення проблемних питань будівництва цих об’єктів та розробки нових проєктів для майбутньої реалізації. Ігор Кістеньов-Кавказький зазначив, за пів року перший етап проєкту завершиться, але оновлений НКПВУ-2 буде приймати нові проєкти від регіонів. Як і раніше, фінансування буде від Європейського інвестиційного банку, а розпорядником коштів буде Мінрегіон. Основні вимоги до проєктів - вони повинні бути соціально вагомими та розвивати регіон.

На думку Руслана Тихонченка, серед майбутніх об’єктів, які потребують міжнародної допомоги, - будівництво онкоцентру в Харкові та відновлення водогону у місті Лозова.