Чугуївська районна державна адміністрація
Офіційний сайт
Харківська обл.
м. Чугуїв,
вул. Старонікольська, 29, тел.40-901
rda@chuguevrda.gov.ua
chuhuivska@rda.kh.gov.ua

КОРОНАВІРУС: важливе

Консультує НАДС

Оголошення

Працює Громадська приймальня з надання безоплатної первинної правової допомоги

докладніше >>

Введено стільникові номери телефонів управління соціального захисту населення РДА

докладніше >>

Для екстреного реагування в Чугуївській районній державній адміністрації діють «гарячі лінії»:

докладніше >>

Архів новин

Жовтень 2020
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Н
28 29 30 1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31 1

Повідомлення про корупцію

Повідомити про насилля

Інститут не тільки розробляє технології вогнетривів, а й виготовляє унікальну продукцію - у тому числі для сталеливарного виробництва, яку не роблять промислові підприємства.

 

«У нас є наукова частина і дослідне виробництво. Зараз на підприємстві працюють 95 осіб. Продукція унікальна, наукомістка і конкурентоспроможна. У нашому асортименті близько 100 видів продукції. Оскільки коштів з держбюджету нам не виділяють, гроші на науку ми спрямовуємо з прибутку. Робимо подальші дослідження, покращуємо виробництво - і тому реально конкуруємо із закордонними фірмами», - розповів главі ХОДА директор НДІ Валерій Мартиненко.

В Україні інститут є лідером у виробництві наукомістких видів вогнетривкої продукції.

«Крім того, інститут - єдиний у своєму роді в Європі, і ми визначаємо технічну політику. І крім продукції, ми ще займаємося стандартизацією. В Україні ми головні зі стандартизації вогнетривів», - зазначив Валерій Мартиненко.

Олексій Кучер обговорив з керівництвом інституту проблемні питання, для вирішення яких необхідна допомога органів влади. Серед них - питання взаємодії з Фондом держмайна України і структури управління.

«Я об'їжджаю всі промислові підприємства нашого регіону. У мене мета абсолютно проста - я всім керівникам підприємств, власникам ставлю одне і те ж питання: що потрібно зараз від адміністрації, на яких рівнях і які питання порушити, щоб вам допомогти. Харків - промислове місто, і ми зараз робимо акценти на промисловості. Це завдання Президента, яке він поставив під час візиту до Харкова. Тому ви можете готувати список питань, які ми будемо вирішувати, в тому числі на рівні нормативних актів», - розповів керівник області.

Олексій Кучер попросив підготувати і передати йому список всіх проблемних питань підприємства.

Також у ході спілкування з колективом інституту порушувались питання, пов'язані з пандемією коронавірусу.

«У зв'язку з коронавірусом обсяги виробництва впали всюди. Але зараз ситуація йде на поправку. Повірте, я роблю все можливе, щоб ми не перейшли в червону зону карантину. Ми не хочемо повторення квітня - травня», - зазначив Олексій Кучер.