Чугуївська районна державна адміністрація
Офіційний сайт
Харківська обл.
м. Чугуїв,
вул. Старонікольська, 29, тел.40-901
rda@chuguevrda.gov.ua
chuhuivska@rda.kh.gov.ua

КОРОНАВІРУС: важливе

Консультує НАДС

Оголошення

Працює Громадська приймальня з надання безоплатної первинної правової допомоги

докладніше >>

Введено стільникові номери телефонів управління соціального захисту населення РДА

докладніше >>

Для екстреного реагування в Чугуївській районній державній адміністрації діють «гарячі лінії»:

докладніше >>

Архів новин

Жовтень 2020
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Н
28 29 30 1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31 1

Повідомлення про корупцію

Повідомити про насилля

24 вересня глава області передав лікарям Харківського обласного клінічного спеціалізованого диспансеру радіаційного захисту населення 4 апарати ШВЛ.

 

Сучасні апарати придбані за кошти обласного бюджету та надходять у розпорядження відділення, в якому проходять лікування пацієнти з коронавірусною хворобою.

За словами в.о. головлікарки клініки Ірини Пирогової, медзаклад потребує сучасних ШВЛів й додаткових кисневих точок.

«Сьогодні у нас починають роботи, повинні провести додаткові 30 кисневих точок. Апаратами ми користувалися застарілої моделі, тому ті, що ми отримаємо зараз, - моделі сучасні з функцією CPAP, які зможуть допомогти пацієнтам при дихальній недостатності. Саме вони допоможуть пацієнтам з важкою формою COVID-19. Ми вдячні всім, хто надає допомогу для лікування пацієнтів», - сказала Ірина Пирогова.

Зараз у реанімації лікарні перебувають 6 пацієнтів.

Завідувач відділення «Ковід 1» Дмитро Шаповалов повідомив, що сьогодні в клініці кадрових питань немає.

«Ми з 22 червня приймаємо хворих і, за великим рахунком, втягнулися в цю роботу. Зі співробітниками на початку проблеми були, але зараз кадрових проблем немає. Може можна було б додати середнього персоналу, - говорить Дмитро Шаповалов. - Атмосфера в колективі абсолютно нормальна, гарна, тобто дружний працездатний колектив. Ми розуміємо один одного з півслова, не дивлячись на те, що вже практично 90% співробітників, які працюють у відділенні, - це нові люди».

Глава ХОДА зазначив, що на сьогодні Харківський обласний клінічний спеціалізований диспансер радіаційного захисту населення - одна з найбільш підготовлених для боротьби з COVID-19 медустанов Харкова.

«Я хочу сказати, що ви зараз одна з найбільш підготовлених лікарень, яка приймає ковід-хворих, і це - не дивлячись на ті проблеми, які були раніше. Я постійно перебуваю в контакті з вами, якщо є питання або проблеми, оперативно звертайтеся», - сказав Олексій Кучер.