Чугуївська районна державна адміністрація
Офіційний сайт
Харківська обл.
м. Чугуїв,
вул. Старонікольська, 29, тел.40-901
rda@chuguevrda.gov.ua
chuhuivska@rda.kh.gov.ua

КОРОНАВІРУС: важливе

Консультує НАДС

Оголошення

Працює Громадська приймальня з надання безоплатної первинної правової допомоги

докладніше >>

Введено стільникові номери телефонів управління соціального захисту населення РДА

докладніше >>

Для екстреного реагування в Чугуївській районній державній адміністрації діють «гарячі лінії»:

докладніше >>

Архів новин

Жовтень 2020
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Н
28 29 30 1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31 1

Повідомлення про корупцію

Повідомити про насилля

Керівник області ознайомився з роботою двох головних бюджетоутворювальних підприємств: ТОВ «Промо Груп», яке виробляє холодильні установки, й ТОВ «АТ «Біофарм», що спеціалізується на розробленні і виробництві продукції для ветеринарної медицини.

 

Як повідомила генеральна директорка АТ «Біофарм» Наталя Солодовник, компанія працює на ринку ветеринарних фармацевтичних препаратів з 1995 року. Сьогодні до виробництва залучено понад сотні працівників.

«Протягом 25 років підприємство розробляє, виробляє й поширює якісну та безпечну продукцію для ветеринарної медицини. На сьогодні ми довели, що вітчизняна продукція для ветеринарної медицини може бути і є сучасною, бездоганної якості, ефективною та доступною. З 72 ветеринарних препаратів 10 є нашими унікальними розробками й мають відповідні патенти», - сказала Наталя Солодовник.

Вона зазначила, що переважно продукція реалізується на ринках ближнього закордоння та Азії. Щоб вийти на європейський ринок, компанії потрібно подолати безліч бар'єрів, у тому числі й у законодавчій сфері. Олексій Кучер повідомив, що він готовий приєднатися до вирішення цих питань і залучити до процесу народних депутатів України.

Також глава області зустрівся з трудовим колективом ТОВ «Промо Груп» - виробника холодильних установок. Олексій Кучер акцентував увагу на тому, що Президент України Володимир Зеленський приділяє першорядну роль у розвитку регіону саме промисловим підприємствам.

«Десятки років промисловість у нас не підтримувалася. Я об'їжджаю зараз максимальну кількість підприємств усіх форм власності. Ваше підприємство знають не тільки в Україні, а й в усьому світі. Тому, кажу без перебільшення - на ваших плечах знаходиться економіка регіону», - сказав Олексій Кучер.