Чугуївська районна державна адміністрація
Офіційний сайт
Харківська обл.
м. Чугуїв,
вул. Старонікольська, 29, тел.40-901
rda@chuguevrda.gov.ua
chuhuivska@rda.kh.gov.ua

КОРОНАВІРУС: важливе

Консультує НАДС

Оголошення

Працює Громадська приймальня з надання безоплатної первинної правової допомоги

докладніше >>

Введено стільникові номери телефонів управління соціального захисту населення РДА

докладніше >>

Для екстреного реагування в Чугуївській районній державній адміністрації діють «гарячі лінії»:

докладніше >>

Архів новин

Жовтень 2020
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Н
28 29 30 1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31 1

Повідомлення про корупцію

Повідомити про насилля

Напередодні свята 24 вересня глава ХОДА відвідав промислове підприємство.

 

Олексій Кучер разом з народними депутатами України Вікторією Кінзбурзькою і Олександром Пивоваровим ознайомився з промисловими потужностями і зустрівся з трудовим колективом. Глава ХОДА зазначив, що завдяки АТ «Турбоатом» Харківська область є лідером машинобудування в Україні.

«Я хочу вам сказати величезне спасибі, тому що на ваших плечах тримається вся економіка нашого регіону. Я це без перебільшення кажу, це дійсно так. З машинобудування Харківська область є лідером завдяки «Турбоатому». Кожен працівник робить свій маленький, великий, величезний внесок у регіон, - сказав Олексій Кучер. - Нам потрібно, щоб заробляло підприємство якомога більше, щоб люди отримували якомога більшу заробітну плату і, відповідно, були більше податки. І Віктор Георгійович знає, як ми намагаємося допомогти, щоб ваше підприємство розвивалося».

Керівник підприємства Віктор Суботін позначив, що в зв'язку з коронавірусом рік для підприємства був непростим. Через закриті кордони не змогли підписати низку договорів і вчасно відвантажити готову продукцію.

«Маски, обмеження, соціальна дистанція - це все, звичайно, внесло в поточному році серйозні зміни в життєдіяльність нашого підприємства, - зазначив Віктор Суботін. - Але хочу сказати: «Турбоатом» був, «Турбоатом» є і «Турбоатом» буде. Це колектив з глибокими традиціями, і ми переможемо будь-які випробування і пандемію, і коронавірус, і будь-які негаразди».

Олександр Пивоваров зазначив, що турбота про добробут АТ «Турбоатом» - це турбота про майбутнє не тільки Харківського регіону, а й усієї країни.

«Увесь світ сьогодні бореться за джерела енергії, ви - ті люди, які енергію створюють», - сказав народний депутат України.

Олексій Кучер нагородив кращих працівників АТ «Турбоатом» почесними відзнаками Харківської обласної державної адміністрації.