Чугуївська районна державна адміністрація
Офіційний сайт
Харківська обл.
м. Чугуїв,
вул. Старонікольська, 29, тел.40-901
rda@chuguevrda.gov.ua
chuhuivska@rda.kh.gov.ua

КОРОНАВІРУС: важливе

Консультує НАДС

Оголошення

Працює Громадська приймальня з надання безоплатної первинної правової допомоги

докладніше >>

Введено стільникові номери телефонів управління соціального захисту населення РДА

докладніше >>

Для екстреного реагування в Чугуївській районній державній адміністрації діють «гарячі лінії»:

докладніше >>

Архів новин

Жовтень 2020
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Н
28 29 30 1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31 1

Повідомлення про корупцію

Повідомити про насилля

Під головуванням заступника голови райдержадміністрації Володимира Губарева пройшло засідання комісії з використання субвенції з державного бюджету на забезпечення житлом дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, осіб з їх числа.

 

Розглядалося питання про надання згоди на перерахування коштів державної субвенції місцевим бюджетам на виплату грошової компенсації з метою придбання житла дитині, позбавленій батьківського піклування. Начальник управління соціального захисту населення райдержадміністрації Олександр Лисянський поінформував, що дитиною надано повний пакет документів, передбачений законодавством.

Як зазначила, начальник відділу житлово-комунального господарства, будівництва та інфраструктури райдержадміністрації Ірина Володько, комісією проведено обстеження технічного стану житлового приміщення, що буде придбано, та складено відповідний акт. У результаті обстеження встановлено, що будинок знаходиться у доброму стані і придатний для проживання, житлова площа відповідає вимогам. Його вартість відповідно до звіту про оцінку майна не перевищує суми наданої субвенції.

За підсумками засідання комісії її членами було прийнято рішення щодо надання згоди на перерахування коштів субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на виплату грошової компенсації з метою придбання житла дитині, позбавленої батьківського піклування.