Чугуївська районна державна адміністрація
Офіційний сайт
Харківська обл.
м. Чугуїв,
вул. Старонікольська, 29, тел.40-901
rda@chuguevrda.gov.ua
chuhuivska@rda.kh.gov.ua

КОРОНАВІРУС: важливе

Консультує НАДС

Оголошення

Працює Громадська приймальня з надання безоплатної первинної правової допомоги

докладніше >>

Введено стільникові номери телефонів управління соціального захисту населення РДА

докладніше >>

Для екстреного реагування в Чугуївській районній державній адміністрації діють «гарячі лінії»:

докладніше >>

Архів новин

Жовтень 2020
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Н
28 29 30 1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31 1

Повідомлення про корупцію

Повідомити про насилля

На засідання були запрошені керівники органів місцевого самоврядування, відповідних служб району.

 

Першим було обговорено питання строків підготовки та видачі попередніх списків виборців. Відділом ведення Державного реєстру виборців списки буде виготовлено протягом 11-12 жовтня, а до 13 жовтня включно дільничні виборчі комісії вже мають їх отримати. Зважаючи на дуже стислі терміни, лише чітка організація цього процесу дасть змогу уникнути зволікань та великого скупчення представників ДВК під час отримання списків.

Важливим моментом для безпечного проходження процесу волевиявлення громадян є організація пожежної та громадської безпеки. На дільницях необхідно забезпечити доступ до первинних засобів гасіння, евакуаційних виходів. Буде організовано чергування співробітників Державної служби з надзвичайних ситуацій та Національної поліції. На екстрений випадок районний відділ ДСНС має кілька джерел безперебійного електроживлення.

З метою оперативного реагування на будь-які порушення виборчого законодавства та громадського порядку присутній на засіданні представник Чугуївського відділу поліції надав контактні номери телефонів відповідальних осіб.

Потребує коригування в умовах пандемії коронавірусу організація роботи навчальних закладів, в яких розташовані дільничні виборчі комісії. Оскільки вибори відбуваються за зміненою системою, а отже, потрібно більше часу для підрахунку голосів, а також для максимальної безпеки з точки зору здоров’я рекомендовано з 22 до 30 жовтня зробити додаткові канікули. Перевірку мешканцями населених пунктів себе у списках виборців варто організувати після закінчення навчального процесу в освітніх закладах, тобто починаючи з 14 години.

Окремо обговорювалися і такі питання роботи ДВК, як забезпечення транспортом та засобами дезінфекції, безперебійне електропостачання, отримання виборчих скриньок, передача виборчої документації тощо.

«Впевнений, що всі порушені сьогодні питання буде відпрацьовано максимально чітко, – відзначив голова райдержадміністрації Сергій Лободенко. – Тому сподіваюсь, вибори пройдуть на високому організаційному рівні та спокійно».