Чугуївська районна державна адміністрація
Офіційний сайт
Харківська обл.
м. Чугуїв,
вул. Старонікольська, 29, тел.40-901
rda@chuguevrda.gov.ua
chuhuivska@rda.kh.gov.ua

КОРОНАВІРУС: важливе

Консультує НАДС

Оголошення

Працює Громадська приймальня з надання безоплатної первинної правової допомоги

докладніше >>

Введено стільникові номери телефонів управління соціального захисту населення РДА

докладніше >>

Для екстреного реагування в Чугуївській районній державній адміністрації діють «гарячі лінії»:

докладніше >>

Архів новин

Жовтень 2020
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Н
28 29 30 1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31 1

Повідомлення про корупцію

Повідомити про насилля

У храмі ікони Божої Матері «Всіх Скорботних Радість» на Преображенці відбулося відспівування 42-річного прапорщика Євгенія Іванова, й багатьом, хто прийшов попрощатися з ним, не вдалося потрапити до заповненої вщерть церкви.

 

Тож люди очікували завершення траурної церемонії біля храму й проводили загиблого військовослужбовця в останню путь. Похований Євгеній Іванов з усіма військовими почестями поруч з рідними.

Всі, хто був знайомий з ним, одностайно відзначають веселий характер та щиру вдачу Євгенія, його високу професійну майстерність. Він був і залишиться назавжди у людській пам’яті як чудовий сім’янин, неперевершений голкіпер любительської хокейної команди, добрий товариш і безмежно закохана в небо людина…

«Мені дуже важко та боляче, втім, як і усім, усвідомлювати величезне горе, що обірвало життя таких молодих, здорових фізично і мужніх чоловіків, які так любили небо, де відтепер залишились назавжди… Немає слів, аби вгамувати нестерпний біль у рідних загиблих, тож просто схиляємо в скорботі голови і сподіваємося, що подібних трагедій в мирному небі більше не станеться», – із смутком коментує трагічну подію голова Чугуївської райдержадміністрації Сергій Лободенко під час церемонії прощання.

Одвічний спокій в чугуївській землі знайшли цього дня також двоє побратимів Євгенія Іванова – командир екіпажу майор Богдан Кишеня та старший лейтенант Ашраф Мсуя.