Чугуївська районна державна адміністрація
Офіційний сайт
Харківська обл.
м. Чугуїв,
вул. Старонікольська, 29, тел.40-901
rda@chuguevrda.gov.ua
chuhuivska@rda.kh.gov.ua

КОРОНАВІРУС: важливе

Консультує НАДС

Оголошення

Працює Громадська приймальня з надання безоплатної первинної правової допомоги

докладніше >>

Введено стільникові номери телефонів управління соціального захисту населення РДА

докладніше >>

Для екстреного реагування в Чугуївській районній державній адміністрації діють «гарячі лінії»:

докладніше >>

Архів новин

Жовтень 2020
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Н
28 29 30 1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31 1

Повідомлення про корупцію

Повідомити про насилля

Про це повідомив військовий комісар Харківського обласного військового комісаріату Юрій Калгушкін під час брифінгу 7 жовтня.

 

За його словами, з 1 жовтня розпочали свою роботу призовні комісії всіх рівнів. Наразі вже відправлено на строкову службу близько 100 осіб з 1150 планових.

«Особливістю цього призову є зменшення планового завдання. Зменшення на 200 призовників, яке пов’язано з комплектуванням ЗСУ військовослужбовцями за контрактом. Кількість військовослужбовців за контрактом дозволяє поступово зменшувати планове завдання з призову на строкову військову службу», - сказав Юрій Калгушкін.

За його інформацією, призовна кампанія проходить з дотриманням усіх карантинних норм.

«Усі призовники забезпечені ЗІЗ, результати тестування на ковід залучаються до особистої справи призовника. Призовники, які не пройшли тестування або мають позитивний результат, на збірний пункт не допускаються. Військкоматом постійно здійснюється вимірювання температури, дотримується соціальна дистанція і обробляються приміщення, де знаходяться призовники, - зазначив військовий комісар. - Також кожного дня на збірному пункті інформують призовників щодо дотримання карантинних обмежень».

Як зазначив директор Департаменту оборонною, мобілізаційної роботи та взаємодії з правоохоронними органами ХОДА Олексій Максимов, з обласного бюджету виділено понад 1 860 000 гривень на забезпечення заходів з призову.

«Харківська область планове завдання виконає. Питання знаходиться на постійному контролі керівництва ОДА і особисто очільника області Олексія Кучера», - відзначив Олексій Максимов.

На базі Харківського обласного військового комісаріату створено кол-центр щодо проведення осіннього призову. Телефон «гарячої лінії»: 712-08-77.