Чугуївська районна державна адміністрація
Офіційний сайт
Харківська обл.
м. Чугуїв,
вул. Старонікольська, 29, тел.40-901
rda@chuguevrda.gov.ua
chuhuivska@rda.kh.gov.ua

КОРОНАВІРУС: важливе

Консультує НАДС

Оголошення

Працює Громадська приймальня з надання безоплатної первинної правової допомоги

докладніше >>

Введено стільникові номери телефонів управління соціального захисту населення РДА

докладніше >>

Для екстреного реагування в Чугуївській районній державній адміністрації діють «гарячі лінії»:

докладніше >>

Архів новин

Жовтень 2020
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Н
28 29 30 1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31 1

Повідомлення про корупцію

Повідомити про насилля

7 жовтня в Секретаріаті Кабінету Міністрів України розпочали проведення онлайн-консультацій із зацікавленими сторонами щодо перегляду Стратегії реформування державного управління на період до 2025 року.

 

Процес перегляду включатиме оновлення цілей, заходів та показників результативності Стратегії та триватиме до грудня 2020 року. 

Перша зустріч відбулась із громадськими експертам. Було розглянуто основні напрями та цілі реформування державного управління в Україні, обговорили також і пріоритети Стратегії до 2025 року.

- Оскільки реформа державного управління є масштабною та комплексною,  ми запланували окремі тематичні зустрічі за кожним напрямом Стратегії, щоби залучити якомога більше стейкхолдерів до обговорення таких напрямів: державна служба та управління персоналом; адміністративні послуги, процедури та цифровий розвиток; формування та координація державної політики та підзвітність державних органів, - розповів Міністр Кабінету Міністрів України Олег Немчінов.

Слідкуйте за анонсами та приєднуйтесь до однієї з найважливіших реформ. Для зручності вся інформація щодо оновлення Стратегії буде систематизована на сайті реформи за посиланням: https://par.in.ua/information/publications/19

Окрім цього, всі бажаючі зможуть: слідкувати за новинами про оновлення Стратегії, слідкувати за календарем подій та долучатися до публічних обговорень, ознайомитись із основними документами Стратегії, коментувати їх та надавати пропозиції.