Чугуївська районна державна адміністрація
Офіційний сайт
Харківська обл.
м. Чугуїв,
вул. Старонікольська, 29, тел.40-901
rda@chuguevrda.gov.ua
chuhuivska@rda.kh.gov.ua

Коронавірус: важливе

Консультує НАДС

Архів новин

Листопад 2020
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Н
26 27 28 29 30 31 1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 1 2 3 4 5 6

Повідомлення про корупцію

Повідомити про насилля

Консультують фахівці Чугуївського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги (за матеріалами Громадянської мережі ОПОРА).

 

Ви маєте право голосувати за місцем перебування – вдома (або в лікарні) в межах свого територіального виборчого округу, якщо ви постійно не здатні самостійно пересуватися і в Держаному реєстрі виборців є відповідна позначка (ПНСП) або ж ви тимчасово не здатні самостійно пересуватися через стан здоров’я і маєте підтверджувальну медичну довідку.

Якщо ви маєте в Держреєстрі позначку ПНСП, не пізніше ніж за 10 днів до дня голосування вам мало надійти іменне запрошення з повідомленням, що вам буде надана можливість проголосувати за місцем перебування. Тоді в день голосування чекайте на членів виборчої комісії вдома.

Якщо ви маєте позначку ПНСП, але хочете проголосувати на дільниці, то потрібно до 12:00 24 жовтня 2020 року подати до дільничної виборчої комісії самостійно, поштою або через інших осіб заяву про бажання проголосувати на дільниці.

Якщо позначки ПНСП немає, але ви не можете прийти на виборчу дільницю за віком чи станом здоров’я, подайте до дільничної виборчої комісії поштою або через інших осіб власноруч написану заяву та довідку медичної установи про стан здоров’я не пізніше ніж до 20-ї години 23 жовтня 2020 року.

Також зверніть увагу на такі нюанси, пов’язані з голосуванням за місцем перебування (вдома):

- Якщо ви голосуєте за місцем перебування, ви не можете відмовити в присутності під час проведення голосування членам дільничної виборчої комісії, які проводять голосування, а також офіційним спостерігачам, кандидатам, уповноваженим та довіреним особам.

- Ви заповнюєте виборчі бюлетені особисто, зберігаючи таємницю голосування. Якщо ви не можете самостійно виконати ці дії у зв’язку зі станом здоров’я, член вашої сім’ї або особа, яка здійснює догляд, має право бути присутнім під час голосування, допомогти заповнити виборчий бюлетень та вкинути його у малу виборчу скриньку.

До речі, якщо ви внесені до витягу зі списку виборців для голосування за місцем перебування, але раптом надумаєте голосувати на дільниці та прибудете туди після того, як члени виборчої комісії з маленькою скринькою вже вирушили, вам не видадуть бюлетенів, поки не повернуться ці члени комісії та не підтвердять, що ви не проголосували за місцем перебування.