Чугуївська районна державна адміністрація
Офіційний сайт
Харківська обл.
м. Чугуїв,
вул. Старонікольська, 29, тел.40-901
rda@chuguevrda.gov.ua
chuhuivska@rda.kh.gov.ua

Вчора відбулася відеонарада з директорами центрів соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді та керівниками інших суб’єктів надання соціальних послуг за підсумками 9 місяців щодо здійснення соціальної роботи з сім’ями, дітьми та молоддю та забезпечення надання їм соціальних послуг.

 

Протягом звітного періоду фахівцями Чугуївського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді було виявлено 93 сім’ї, які потребують сторонньої допомоги та підтримки.

Станом на 1 жовтня 2020 року на обліку центру перебуває 106 сімей, які опинилися у складних життєвих обставинах і потребують сторонньої допомоги. У цих сім’ях виховується 245 дітей. У 34 сім’ях, в яких виховується 75 дітей, існує ризик соціального сирітства, у 8 сім’ях батьки були позбавлені батьківських прав відносно 13 дітей.

Фахівцями центру охоплено соціальною роботою 2049 осіб найуразливіших категорій населення, яким надавалися соціальні послуги відповідно до Державних стандартів соціальних послуг: консультування, соціального супроводу, профілактики, адаптації, медіації, представництва інтересів, екстреного (кризового) втручання, інтеграції та реінтеграції.