Чугуївська районна державна адміністрація
Офіційний сайт
Харківська обл.
м. Чугуїв,
вул. Старонікольська, 29, тел.40-901
rda@chuguevrda.gov.ua
chuhuivska@rda.kh.gov.ua

Метою поїздки була перевірка будівництва Малинівських очисних споруд та Новопокровського фізкультурно-оздоровчого комплексу.

 

Разом із головою Чугуївської райдержадміністрації Сергієм Лободенком Руслан Тихонченко першим відвідав будівництво Малинівських очисних споруд. Наразі будівельниками виконуються роботи з формування майбутніх перегородок в будівлі, де будуть біологічно очищуватися стоки. Крім того, прокладено скидний колектор, виконано розчистку біоставків та закуповуються необхідні будівельні матеріали та обладнання.

«Я бачу, що темпи зі спорудження не збавлені. Доки погодні умови сприятливі, будівельникам необхідно максимально реалізувати цей проєкт», – акцентував увагу присутніх Руслан Тихонченко.

Наступним було оглянуто будівництво ФОКу, де на теперішній час вже сформовано залізний каркас, виконано будівництво внутрішніх стін адмінбудівлі, підведені комунікації, розпочато роботи зі встановлення віконних рам та благоустрою.

«Будівництво ФОКу є масштабним проєктом для Чугуївщини, тим паче, що його реалізація проходить у рамках президентської програми «Велике будівництво» та стоїть на особливому контролі обласної влади», – зазначив Руслан Тихонченко.

Голова райдержадміністрації Сергій Лободенко додав, що щотижня він особисто виїжджає на перевірку будівництва цих об’єктів, спілкується з будівельниками та контролює темпи їх роботи.